Commissies/vrijwilligers
Image-1.png Image-2.png Image.png
 

Commissies

I.v.m. de Corona crisis hebben we een contactpersoon voor alle corona-gerelateerde vragen en opmerkingen. Dit is Remco van der Heul en is bereikbaar via [email protected]

Accommodatie
Martin Pol Commissielid
Activiteiten
Soei Len Hagenstein Commissielid
Monique Hugers Voorzitter
Arbitrage
Kim Janssens Voorzitter
Jeroen Jansen Begeleider arbiters
Bar
Soei Len Hagenstein Voorzitter
Bestuur
Hinrich Slobbe Voorzitter
Wouter Bezemer Penningmeester
Patricia Gijp Secretaris
Tim 't Hoen Bestuurslid
Coronaverantwoordelijke
Remko van der Heul Commissielid
Duurzaamheid
Pien de Roo-van der Starre Commissielid
Lisette de Lijster de Raadt Commissielid
Jeugdcommissie
JC Jeugd
Tim 't Hoen Voorzitter
Monique Hugers Commissielid
Willemijn van Aggelen Commissielid
Douwe Slobbe Commissielid
Martijn Peltenburg Commissielid
Joëlle van Tienhoven Commissielid
Leontien Uunk - Hagenaar Lijncoordinator JO12
Leonie van der Heul Lijncoordinator JO14
Dymph Heetman-van Vooren Lijncoordinator JO16
Miranda Gommans-muilwijk Lijncoordinator JO18
Lisette Biezepol Lijncoordinator MO12
Pauline Heijkoop Lijncoordinator MO12
Maurice van Riet Lijncoordinator MO14
Léonie Ditewig Lijncoordinator MO16
Jolanda Bezemer Lijncoordinator MO18
Wendy Kraaijeveld-Fenijn Lijncoordinator MO18
JC Jongste Jeugd
Daniëlle van Dijk-janssens Commissielid
Monique Hugers Commissielid
Marjon Bergijk-de Leijer Lijncoordinator Coolkidz
Marjon Bergijk-de Leijer Lijncoordinator Funkey
Marjon Bergijk-de Leijer Lijncoordinator Hockeyschool
Benny Kerkhof Lijncoordinator JO10
Lysanne Hoogendoorn Lijncoordinator JO8
Benny Kerkhof Lijncoordinator JO9
Matthijs Tromp Lijncoordinator MO10
Margot Schot-hagenaar Lijncoordinator MO8
Edgar van Beusekom Lijncoordinator MO9
JC Zaalhockey
Anja de Geus Commissielid
Ledenadministratie
Maaike Verboom Commissielid
Lisa / Website
Martin van der Harst Functioneel beheerder
Sponsoring
Robin Poppelier Commissielid
Menno Hooijmeijer Commissielid
Anja de Geus Commissielid
TC Jeugd
Trainers coördinator
Jaap Smaal Commissielid
TC Keepers
Johan van Rookhuizen Commissielid
TC Senioren
Mitchell Scholtes Voorzitter
Marjolein van Aggelen Commissielid
Martin Pol Trimhockeycoördinator
Tuchtcommissie
Sonja Verhagen Commissielid
Petra Casimiri Commissielid
Kim Janssens Commissielid
Vertrouwenspersoon
Suzanne Stok Commissielid
Wedstrijdsecretariaat jeugd
Jolanda Bezemer Wedstrijdsecretaris jeugd
Leontine Derksen-nijenhuijzen Wedstrijdsecretaris jeugd
Ilona van der Werf Wedstrijdsecretaris jeugd
Wedstrijdsecretariaat senioren
Jolanda Bezemer Wedstrijdsecretaris senioren

Contact

Adres
Middellijn 3
3335 KC Zwijndrecht
078 - 6100208

Alleen op zaterdag en zondag te bereiken

Postadres
Postbus 347
3330 AH Zwijndrecht