Trainingsschema
Image-1.png Image-2.png Image.png
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C2 Jens Mastenbroek
Martijn van Bale
V3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jasper van Vooren
Martijn Luigies
V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D2 Joris Broekhuizen
Morris van der Poel
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Kyan Sam-Sin
Sem Verweij
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Ivo van Zutphen
Julian Nenk
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Daniëlle Boon
Melissa Munro
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Alexander Volk V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Fabian Boll
Michiel Boer
V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C3 Floris Kort
Joey Kreuger
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Mireille Siskens V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Joëlle van Tienhoven
Micha Frèrejean
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Eva Romeijn
Thomas Vonk
V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Patrick van Rijn
Richard Meuldijk
V2 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Michiel Boer V1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A2 V1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Claire Visser V2 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A5 Marloes Collins-van Hemert
Maxime Siskens
V3 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A6 Mees Goethart V3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Eva de Bruijn
Laurens Maagdenberg
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Eva Jongen
Hannah Hansum
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Amber Nenk
Anisha Groot
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Eva Jongen
André de Winter
V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Jasper Hagesteijn
Peter Butler
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Florian Fröberg
Carel van Aggelen
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Lizelotte de Hoog V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Lars Bergijk
Wouter van der Laan
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Mireille Siskens V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Willemijn van Aggelen
Hannah Wessels
V1 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Carel van Aggelen
Jacqueline Toxopeus
V2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Ronald Hugers
Peter Butler
V1
20:00 - 22:00 Heren 2 Florian Fröberg V2 - CD
20:00 - 22:00 Heren Veteranen LA V3 - CD
20:00 - 22:00 Trimmers dinsdag Martin Pol V3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Coolkidz Jongens 1 Julian Brasse
Julius Kort
V3 - A
16:30 - 17:45 Coolkidz Meisjes 1 Fabienne van Schaijk
Olivia Pronk
V3 - B
16:30 - 17:30 Funkey Jongens Anne van der Aa
Britte Stok
vW4 - AB
16:30 - 17:30 Funkey Meisjes Anne van der Aa
Britte Stok
vW4 - CD
16:30 - 17:45 Jongens 6E1 Jesse Steenhoff
Jorre Stok
V3 - CD Traint samen met J6E2
16:30 - 17:45 Jongens 6E2 Alec Jansen
Gijs Broekhuizen
V3 - CD Traint samen met J6E1
16:30 - 17:45 Jongens F1 Hugo-gijs Hagenstein
Jurriaan Fick
V1 Carrouseltraining
16:30 - 17:45 Meisjes 6E1 Annaï van der Plank
Kirsten Maagdenberg- van Rooijen
Tim 't Hoen
V2 - A
16:30 - 17:45 Meisjes 6E2 Charlotte Van der Velden
Lotte Bezemer
V2 - B
16:30 - 17:45 Meisjes 6E3 Arie van der Poel
Bo van Oostrom
V2 - C
16:30 - 17:45 Meisjes F1 Abby Jansen
Juliette Talsma
V1 Carrouseltraining
16:30 - 17:45 Meisjes F2 Amelie Noordam
Katie van der Heul
V1 Carrouseltraining
16:30 - 17:45 Meisjes F3 Reinier Maagdenberg
Roos Eva van Rookhuizen
V1 Carrouseltraining
16:30 - 17:45 Meisjes F4 Anne-Mare Fick
Noor Steeman
V1 Carrouseltraining
16:30 - 17:45 Mix 6E4 Anne-Fleur Hurkmans
Fenna Voll
Martijn Peltenburg
V2 - D
17:45 - 19:00 Jongens 8E1 Jens van Rookhuizen
Remko van der Heul
V2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens 8E2 Stijn Luigies V2 - AB
17:45 - 19:15 Jongens C2 Jens Mastenbroek
Martijn van Bale
V1 - AB
17:45 - 19:15 Jongens C3 Floris Kort
Joey Kreuger
V1 - CD
17:45 - 19:15 Jongens D1 Jasper van Vooren
Martijn Luigies
V2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes 8E1 Jonas van Zundert
Oliver Butler
V3
17:45 - 19:00 Meisjes 8E2 Maurice van Riet
Sebastiaan van Netten
V3
17:45 - 19:00 Meisjes 8E3 Claire Buijs
Rosa de Jong
V3
19:15 - 20:45 Jongens A1 Michiel Boer V1 - AB
19:15 - 20:45 Jongens B2 Werner Peerboom V2 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes B3 Michelle van der Laan V2 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B4 Isa Gerritsen V3 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B5 Evi Wittekoek V3 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes C3 Eva Romeijn
Thomas Vonk
V1 - CD
20:45 - 22:15 Dames 3 Tim 't Hoen V2 - CD Rouleren met andere teams voor evenredig gebruik watervelden
20:45 - 22:15 Dames Jong 1 Claire Visser V1 - CD Rouleren met andere teams voor evenredig gebruik watervelden
20:45 - 22:15 Dames Veterinnen A V3 - AB Rouleren met andere teams voor evenredig gebruik watervelden
20:45 - 22:15 Heren 3 Dennis Sival V1 - AB Rouleren met andere teams voor evenredig gebruik watervelden
20:45 - 22:15 Heren Jong 1 Jaap Smaal V2 - AB Rouleren met andere teams voor evenredig gebruik watervelden
20:45 - 22:15 Heren Veteranen A V3 - CD Rouleren met andere teams voor evenredig gebruik watervelden
20:45 - 22:15 Heren Veteranen B V3 - CD Rouleren met andere teams voor evenredig gebruik watervelden
20:45 - 22:15 Jongens A2 V2 - AB Rouleren met andere teams voor evenredig gebruik watervelden
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 Veldblok V1 FITHOCKEY
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Ivo van Zutphen
Julian Nenk
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Amber Nenk
Anisha Groot
V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Fabian Boll
Michiel Boer
V1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D2 Joris Broekhuizen
Morris van der Poel
Dennis Winnen
Wouter Uunk
V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Jasper Hagesteijn
Peter Butler
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Mireille Siskens V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Hannah Wessels
Willemijn van Aggelen
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Carel van Aggelen
Florian Fröberg
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Lars Bergijk
Wouter van der Laan
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Micha Frèrejean V3 - CD trainer is vanaf 19:30 aanwezig
20:00 - 22:00 Heren 1 Peter Butler
Ronald Hugers
V2
20:30 - 22:30 Dames 1 Carel van Aggelen
Jacqueline Toxopeus
V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Patrick van Rijn
Richard Meuldijk
V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Florian Fröberg V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers donderdag V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep V2 Lijntraining M8 en J8 Trainer: Remco, Maurice, Jonas, Oliver, Sebastiaan
17:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep V3
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Noa van der Heide
Hannah Hansum
V1 - AB Lijntraining MD3+MD4
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Eva Jongen
Patrick van Rijn
Noa van der Heide
Hannah Hansum
V1 - AB Lijntraining MD3+MD4
18:00 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V2
18:00 - 19:30 Meisjes C4 V3 Lijntraining C4-C5-C6
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Kyan Sam-Sin
Sem Verweij
V3 Lijntraining C4-C5-C6
18:00 - 19:30 Meisjes C6 Evi Wittekoek
Jaap Smaal
V3 Lijntraining C4-C5-C6
18:15 - 19:15 Jeugd Trainingsgroep vW4 Trainingsgroep B-C-D Britte Bezemer en Kim Trimpe
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Patrick van Rijn
Jesse Ankone
Thijs van der Geer
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 V2
19:30 - 21:00 Meisjes A4 V2
19:30 - 21:00 Meisjes A5 Luuk van Zundert
Pim Keller
V2
19:30 - 21:00 Meisjes A6 V2
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Isa Gerritsen
Merel van der Laan
V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B5 Denise Vos V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V1 - AB

Contact

Adres
Middellijn 3
3335 KC Zwijndrecht
078 - 6100208

Alleen op zaterdag en zondag te bereiken

Postadres
Postbus 347
3330 AH Zwijndrecht