Commissies/vrijwilligers
Image-1.png Image-2.png Image.png
 

Commissies

Accommodatie
Dik van Rookhuizen Commissielid
Kees den Bouw Commissielid
Nico Sonnevelt Commissielid
Activiteiten
Monique Hugers Voorzitter
Arbitrage
Kim Janssens Voorzitter
Herman Specht Begeleider arbiters
Bar
Soei Len Hagenstein Voorzitter
Leo Bosmans Commissielid
Riet Bosmans Commissielid
Bestuur
Hinrich Slobbe Voorzitter
Vincent Maagdenberg Penningmeester
Soei Len Hagenstein Secretaris
Robert van Wijngaarden Bestuurslid
Herman Specht Bestuurslid
Kevin van Ockenburg Bestuurslid
Johan van Rookhuizen Bestuurslid
Communicatie / PR
Marloes Collins-van Hemert Voorzitter
Lisette van Bale Commissielid
Jeugdcommissie
JC Jeugd
Debby Wernke Commissielid
Monique Hugers Commissielid
Jacqueline Toxopeus Commissielid
Lisanne van de Weijgert Commissielid
Douwe Slobbe Commissielid
Daphne Reijmers Commissielid
Amy Slobbe Commissielid
Tim 't Hoen Voorzitter
Roberto van Rikxoort Lijncoordinator Jongens A-lijn
Lisette van Bale Lijncoordinator Jongens B-lijn
Miranda Gommans-muilwijk Lijncoordinator Jongens C-lijn
Miranda Gommans-muilwijk Lijncoordinator Jongens D-lijn
Rianda Nomden Lijncoordinator Meisjes A-lijn
Petra Pieters Lijncoordinator Meisjes A-lijn
Petra Pieters Lijncoordinator Meisjes B-lijn
Rianda Nomden Lijncoordinator Meisjes B-lijn
Liesbeth Dubbelman - van Wijk Lijncoordinator Meisjes C-lijn
Jolanda Bezemer Lijncoordinator Meisjes D-lijn
Wendy Kraaijeveld-Fenijn Lijncoordinator Meisjes D-lijn
JC Jongste Jeugd
Monique Hugers Commissielid
Marjon Bergijk-de Leijer Lijncoordinator Benjamins
Marjon Bergijk-de Leijer Lijncoordinator Funkey
Marjon Bergijk-de Leijer Lijncoordinator Jongens E-lijn
Marjon Bergijk-de Leijer Lijncoordinator Jongens F-lijn
Mirjam Verboom Lijncoordinator Meisjes E6-lijn
Mirjam Wagenaar Lijncoordinator Meisjes E8-lijn
Daniëlle van Dijk-janssens Lijncoordinator Meisjes F-lijn
JC Trainingszaken
Kirsten Maagdenberg- van Rooijen Commissielid
JC Zaalhockey
Petra Bol Commissielid
Ledenadministratie
Jacqueline Schoonderwoerd Commissielid
Lisa / Website
Bart Schulte Functioneel beheerder
Martin van der Harst Commissielid
Sponsoring
Willem-Arie Plaisier Commissielid
Anja de Geus Commissielid
TC Keepers
Mitchell Scholtes Voorzitter
Perrijn Verduin Commissielid
Johan van Rookhuizen Commissielid
TC Senioren
Kevin van Ockenburg Voorzitter
Mitchell Scholtes Commissielid
Marjolein van Aggelen Commissielid
Inelise Fröberg Commissielid
Martin Pol Trimhockeycoördinator
Tuchtcommissie
Kim Janssens Commissielid
Patrick van Rijn Commissielid
Vertrouwenspersoon
Patrick van Rijn Commissielid
Suzanne Stok Commissielid
Wedstrijdsecretariaat
Tatum Zell Wedstrijdsecretaris senioren
Lonneke Soudant Wedstrijdsecretaris jeugd
Jolanda Bezemer Wedstrijdsecretaris jeugd

Contact

Adres
Middellijn 3
3335 KC Zwijndrecht
078 - 6100208

Postadres
Postbus 347
3330 AH Zwijndrecht