Volg ons ook via:  
Meisjes E6 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Mirjam Verboom
Coach Jeroen van Scherpenzeel
Manager Manon van Scherpenzeel Email
Trainer Martijn van Bale
Trainer Mirjam Verboom
Lijncoordinator Mirjam Verboom

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 dec 43107 HV Spijkenisse ME5
0
09:00 09:30 thuis Sportmotor, Sportcentrum de
  Sportmotor, Sportcentrum de
Jan Ligthartstraat 95
3083AL ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
16 dec 43136 R.G.H.C. Tempo '34 ME6
0
10:20 10:50 thuis Sportmotor, Sportcentrum de
  Sportmotor, Sportcentrum de
Jan Ligthartstraat 95
3083AL ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
6 jan 42443 HV Spijkenisse ME5
0
09:00 09:30 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
6 jan 42391 HC Feijenoord ME1
0
09:40 10:10 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
13 jan 43255 R.H.V. Leonidas ME9
0
09:40 10:10 thuis Drievliet, Sporthal
  Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
13 jan 43176 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh ME2
0
09:00 09:30 uit Drievliet, Sporthal
  Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
20 jan 42906 HC Feijenoord ME1
0
09:20 09:50 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH2
 
20 jan 42975 HV Victoria ME8
0
08:40 09:10 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH2
 
27 jan 42804 R.G.H.C. Tempo '34 ME6
0
12:20 12:50 uit Sportmotor, Sportcentrum de
  Sportmotor, Sportcentrum de
Jan Ligthartstraat 95
3083AL ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
27 jan 42745 R.H.V. Leonidas ME9
0
11:40 12:10 uit Sportmotor, Sportcentrum de
  Sportmotor, Sportcentrum de
Jan Ligthartstraat 95
3083AL ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
3 feb 42511 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh ME2
0
11:00 11:30 thuis Drievliet, Sporthal
  Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
3 feb 42541 HV Victoria ME8
0
12:20 12:50 thuis Drievliet, Sporthal
  Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 6 JANUARI 2018
  Derby ME6 Feijenoord ME1 10:10 Akkers, Sporthal De
  Souburgh ME2 Tempo '34 ME6 9:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Spijkenisse ME5 Derby ME6 9:30 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse ME5 Feijenoord ME1 10:50 Akkers, Sporthal De
  Tempo '34 ME6 Victoria ME8 9:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria ME8 Souburgh ME2 10:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZATERDAG 13 JANUARI 2018
  Derby ME6 Leonidas ME9 10:10 Drievliet, Sporthal
  Souburgh ME2 Derby ME6 9:30 Drievliet, Sporthal
  Souburgh ME2 Leonidas ME9 10:50 Drievliet, Sporthal
ZATERDAG 20 JANUARI 2018
  Feijenoord ME1 Victoria ME8 8:30 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord ME1 Derby ME6 9:50 Topsportcentrum Rotterdam
  Leonidas ME9 Souburgh ME2 10:50 Leonidas hal
  Spijkenisse ME5 Souburgh ME2 10:10 Leonidas hal
  Spijkenisse ME5 Leonidas ME9 9:30 Leonidas hal
  Victoria ME8 Derby ME6 9:10 Topsportcentrum Rotterdam
ZATERDAG 27 JANUARI 2018
  Feijenoord ME1 Spijkenisse ME5 9:30 Akkers, Sporthal De
  Leonidas ME9 Tempo '34 ME6 11:30 Sportmotor, Sportcentrum de
  Leonidas ME9 Derby ME6 12:10 Sportmotor, Sportcentrum de
  Souburgh ME2 Spijkenisse ME5 10:50 Akkers, Sporthal De
  Souburgh ME2 Feijenoord ME1 10:10 Akkers, Sporthal De
  Tempo '34 ME6 Derby ME6 12:50 Sportmotor, Sportcentrum de
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2018
  Derby ME6 Souburgh ME2 11:30 Drievliet, Sporthal
  Derby ME6 Victoria ME8 12:50 Drievliet, Sporthal
  Souburgh ME2 Victoria ME8 12:10 Drievliet, Sporthal
ZATERDAG 10 FEBRUARI 2018
  Feijenoord ME1 Leonidas ME9 12:10 Sportmotor, Sportcentrum de
  Tempo '34 ME6 Leonidas ME9 11:30 Sportmotor, Sportcentrum de
  Tempo '34 ME6 Feijenoord ME1 12:50 Sportmotor, Sportcentrum de
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2018
  Feijenoord ME1 Souburgh ME2 8:45 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord ME1 Tempo '34 ME6 10:05 Topsportcentrum Rotterdam
  Leonidas ME9 Spijkenisse ME5 8:45 Topsportcentrum Rotterdam
  Leonidas ME9 Victoria ME8 10:05 Topsportcentrum Rotterdam
  Spijkenisse ME5 Victoria ME8 9:25 Topsportcentrum Rotterdam
  Tempo '34 ME6 Souburgh ME2 9:25 Topsportcentrum Rotterdam