Volg ons ook via:  
Meisjes E8 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jürgen Verboom
Manager Jürgen Verboom Email
Trainer Eva Romeijn
Trainer Thomas Vonk
Lijncoordinator Mirjam Verboom

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
6 jan 42318 HC Schiedam ME9
0
11:10 11:40 uit Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
6 jan 42360 HC Waddinxveen ME3
0
11:50 12:20 thuis Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
13 jan 42545 HV Bleiswijk ME6
0
14:30 15:00 uit Rijneveen, Sporthal
  Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
13 jan 42474 HC Waddinxveen ME3
0
13:50 14:20 uit Rijneveen, Sporthal
  Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
27 jan 43342 HC Schiedam ME9
0
11:00 11:30 thuis Drievliet, Sporthal
  Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
27 jan 43313 HC De IJssel ME7
0
12:20 12:50 thuis Drievliet, Sporthal
  Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
3 feb 43076 HC Pijnacker ME7
0
14:20 14:50 thuis Drievliet, Sporthal
  Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
3 feb 43046 Hockey Club Rotterdam ME21
0
13:00 13:30 thuis Drievliet, Sporthal
  Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
17 feb 42193 HC De IJssel ME7
0
10:55 11:25 uit Emerald, sporthal
  Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
 
17 feb 42265 HC Pijnacker ME7
0
11:35 12:05 uit Emerald, sporthal
  Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 6 JANUARI 2018
  Bleiswijk ME6 Rotterdam ME21 10:10 Parkzoom, Sportcentrum
  Derby ME8 Waddinxveen ME3 12:20 Dreef, Sporthal De
  IJssel ME7 Bleiswijk ME6 9:30 Parkzoom, Sportcentrum
  IJssel ME7 Rotterdam ME21 10:50 Parkzoom, Sportcentrum
  Schiedam ME9 Derby ME8 11:40 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen ME3 Schiedam ME9 11:00 Dreef, Sporthal De
ZATERDAG 13 JANUARI 2018
  Bleiswijk ME6 Waddinxveen ME3 13:40 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk ME6 Derby ME8 15:00 Rijneveen, Sporthal
  Rotterdam ME21 Pijnacker ME7 15:40 Willem-Alexander hal
  Schiedam ME9 Pijnacker ME7 15:00 Willem-Alexander hal
  Schiedam ME9 Rotterdam ME21 16:20 Willem-Alexander hal
  Waddinxveen ME3 Derby ME8 14:20 Rijneveen, Sporthal
ZATERDAG 20 JANUARI 2018
  Pijnacker ME7 Schiedam ME9 14:30 Willem-Alexander hal
  Pijnacker ME7 Bleiswijk ME6 15:10 Willem-Alexander hal
  Rotterdam ME21 IJssel ME7 11:30 Parkzoom, Sportcentrum
  Schiedam ME9 Bleiswijk ME6 15:50 Willem-Alexander hal
  Waddinxveen ME3 Rotterdam ME21 12:10 Parkzoom, Sportcentrum
  Waddinxveen ME3 IJssel ME7 12:50 Parkzoom, Sportcentrum
ZATERDAG 27 JANUARI 2018
  Bleiswijk ME6 Pijnacker ME7 11:40 Dreef, Sporthal De
  Derby ME8 Schiedam ME9 11:30 Drievliet, Sporthal
  Derby ME8 IJssel ME7 12:50 Drievliet, Sporthal
  Schiedam ME9 IJssel ME7 12:10 Drievliet, Sporthal
  Waddinxveen ME3 Bleiswijk ME6 11:00 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen ME3 Pijnacker ME7 12:20 Dreef, Sporthal De
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2018
  Derby ME8 Pijnacker ME7 14:50 Drievliet, Sporthal
  Derby ME8 Rotterdam ME21 13:30 Drievliet, Sporthal
  Pijnacker ME7 Rotterdam ME21 14:10 Drievliet, Sporthal
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2018
  IJssel ME7 Derby ME8 11:25 Emerald, sporthal
  Pijnacker ME7 Derby ME8 12:05 Emerald, sporthal
  Pijnacker ME7 IJssel ME7 10:45 Emerald, sporthal
  Rotterdam ME21 Waddinxveen ME3 9:00 Schuttersveld, Sporthal
  Rotterdam ME21 Schiedam ME9 10:20 Schuttersveld, Sporthal
  Schiedam ME9 Waddinxveen ME3 9:40 Schuttersveld, Sporthal