Volg ons ook via:  
Meisjes F2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Menno Hooijmeijer
Coach Michel de Waard
Manager Esther Slottje Email
Trainer Thom Butler
Trainer Maurice van Riet
Lijncoordinator Daniƫlle van Dijk-janssens

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
6 jan 40903 Hockeyclub Barendrecht MF3
0
09:00 09:30 uit Sportmotor, Sportcentrum de
  Sportmotor, Sportcentrum de
Jan Ligthartstraat 95
3083AL ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
6 jan 41107 Berkel Rodenrijs MF4
0
10:20 10:50 thuis Sportmotor, Sportcentrum de
  Sportmotor, Sportcentrum de
Jan Ligthartstraat 95
3083AL ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
13 jan 40866 Hockeyclub Barendrecht MF4
0
14:20 14:50 uit Waterpoort, Sporthal de
  Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
13 jan 40738 OMHC MF5
0
13:40 14:10 thuis Waterpoort, Sporthal de
  Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
20 jan 41166 OMHC MF5
0
11:40 12:10 uit Margriet, Sporthal de
  Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
 
20 jan 41071 HC Schiedam MF5
0
11:00 11:30 uit Margriet, Sporthal de
  Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
 
27 jan 41198 Berkel Rodenrijs MF4
0
10:50 11:20 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
27 jan 41287 Dordrechtse Mixed Hockey Club MF4
0
10:10 10:40 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
3 feb 41254 Dordrechtse Mixed Hockey Club MF4
0
11:40 12:10 thuis Margriet, Sporthal de
  Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 1
 
3 feb 41143 HC Schiedam MF5
0
11:00 11:30 thuis Margriet, Sporthal de
  Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 1
 
17 feb 40823 Hockeyclub Barendrecht MF3
0
13:00 13:30 thuis Waterpoort, Sporthal de
  Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
17 feb 40795 Hockeyclub Barendrecht MF4
0
14:20 14:50 thuis Waterpoort, Sporthal de
  Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 6 JANUARI 2018
  Barendrecht MF3 Berkel-Rodenrijs MF4 10:10 Sportmotor, Sportcentrum de
  Barendrecht MF3 Derby MF2 9:30 Sportmotor, Sportcentrum de
  Barendrecht MF4 Dordrecht MF4 16:55 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Derby MF2 Berkel-Rodenrijs MF4 10:50 Sportmotor, Sportcentrum de
  Ommoord MF5 Barendrecht MF4 16:15 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Ommoord MF5 Dordrecht MF4 17:35 Zevenkampse Ring, Sporthal
ZATERDAG 13 JANUARI 2018
  Barendrecht MF3 Schiedam MF5 12:25 Sportboulevard Dordrecht
  Barendrecht MF4 Ommoord MF5 13:30 Waterpoort, Sporthal de
  Barendrecht MF4 Derby MF2 14:50 Waterpoort, Sporthal de
  Derby MF2 Ommoord MF5 14:10 Waterpoort, Sporthal de
  Dordrecht MF4 Barendrecht MF3 11:45 Sportboulevard Dordrecht
  Dordrecht MF4 Schiedam MF5 13:05 Sportboulevard Dordrecht
ZATERDAG 20 JANUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MF4 Barendrecht MF4 10:10 Deetos Snel Hal
  Dordrecht MF4 Berkel-Rodenrijs MF4 9:30 Deetos Snel Hal
  Dordrecht MF4 Barendrecht MF4 10:50 Deetos Snel Hal
  Ommoord MF5 Derby MF2 12:10 Margriet, Sporthal de
  Schiedam MF5 Ommoord MF5 12:50 Margriet, Sporthal de
  Schiedam MF5 Derby MF2 11:30 Margriet, Sporthal de
ZATERDAG 27 JANUARI 2018
  Barendrecht MF4 Schiedam MF5 9:30 Waterpoort, Sporthal de
  Barendrecht MF4 Barendrecht MF3 10:50 Waterpoort, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MF4 Dordrecht MF4 10:00 Oostmeer, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MF4 Derby MF2 11:20 Oostmeer, Sporthal de
  Dordrecht MF4 Derby MF2 10:40 Oostmeer, Sporthal de
  Schiedam MF5 Barendrecht MF3 10:10 Waterpoort, Sporthal de
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MF4 Barendrecht MF3 12:50 Waterpoort, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MF4 Ommoord MF5 12:10 Waterpoort, Sporthal de
  Derby MF2 Dordrecht MF4 12:10 Margriet, Sporthal de
  Derby MF2 Schiedam MF5 11:30 Margriet, Sporthal de
  Ommoord MF5 Barendrecht MF3 11:30 Waterpoort, Sporthal de
  Schiedam MF5 Dordrecht MF4 12:50 Margriet, Sporthal de
ZATERDAG 10 FEBRUARI 2018
  Barendrecht MF3 Ommoord MF5 10:50 Waterpoort, Sporthal de
  Barendrecht MF3 Dordrecht MF4 9:30 Waterpoort, Sporthal de
  Barendrecht MF4 Berkel-Rodenrijs MF4 13:20 Oostmeer, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MF4 Schiedam MF5 12:00 Oostmeer, Sporthal de
  Dordrecht MF4 Ommoord MF5 10:10 Waterpoort, Sporthal de
  Schiedam MF5 Barendrecht MF4 12:40 Oostmeer, Sporthal de
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2018
  Barendrecht MF3 Barendrecht MF4 14:10 Waterpoort, Sporthal de
  Derby MF2 Barendrecht MF3 13:30 Waterpoort, Sporthal de
  Derby MF2 Barendrecht MF4 14:50 Waterpoort, Sporthal de
  Ommoord MF5 Schiedam MF5 12:20 Oostmeer, Sporthal de
  Ommoord MF5 Berkel-Rodenrijs MF4 11:00 Oostmeer, Sporthal de
  Schiedam MF5 Berkel-Rodenrijs MF4 11:40 Oostmeer, Sporthal de