Volg ons ook via:  
Jongens B2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Arnold Oostrijk
Trainer Bart Mulder
Lijncoordinator Lisette van Bale

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 dec 48284 MHV Evergreen JB2
0
12:20 12:50 uit Wethouder Smit hal
  Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
 
16 dec 48045 HV Victoria JB5
0
11:40 12:10 uit Wethouder Smit hal
  Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
 
21 jan 48260 HV Westland JB3
0
13:40 14:10 thuis Papendrecht, Sportcentrum
  Papendrecht, Sportcentrum
Burgemeester Keijzerweg 110
3353CV PAPENDRECHT
hal: Veld1
 
21 jan 48315 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JB1
0
14:20 14:50 uit Papendrecht, Sportcentrum
  Papendrecht, Sportcentrum
Burgemeester Keijzerweg 110
3353CV PAPENDRECHT
hal: Veld1
 
28 jan 48416 G.H.C. RAPID JB2
0
13:00 13:30 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
28 jan 48391 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JB1
0
14:20 14:50 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
11 feb 48338 HV Victoria JB5
0
12:20 12:50 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
11 feb 48073 Hockeyclub Schouwen Duiveland JB1
0
11:00 11:30 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
17 feb 48593 HV Westland JB3
0
12:10 12:40 uit Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
 
17 feb 48384 Hockeyclub Schouwen Duiveland JB1
0
11:30 12:00 uit Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Evergreen JB2 2 6 2 0 0 4 2 0
2 Derby JB2 2 3 1 0 1 4 4 0
3 HSD JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria JB5 2 0 0 0 2 1 3 0

Uitslagenmatrix
  Victoria JB5Derby JB2Souburgh JB1Rapid JB2HSD JB1Westland JB3Evergreen JB2
Victoria JB5   1-2
Derby JB2  
Souburgh JB1  
Rapid JB2  
HSD JB1  
Westland JB3  
Evergreen JB2 1-0  

Uitslagen
ZATERDAG 16 DECEMBER 2017
.. Victoria JB5 Derby JB2 1-2 Definitief
.. Evergreen JB2 Derby JB2 3-2 Definitief
.. Evergreen JB2 Victoria JB5 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 16 DECEMBER 2017
  Evergreen JB2 Derby JB2 12:50 Wethouder Smit hal
  Evergreen JB2 Victoria JB5 11:30 Wethouder Smit hal
  Victoria JB5 Derby JB2 12:10 Wethouder Smit hal
ZATERDAG 6 JANUARI 2018
  HSD JB1 Rapid JB2 15:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JB2 Souburgh JB1 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Souburgh JB1 HSD JB1 14:40 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 13 JANUARI 2018
  HSD JB1 Souburgh JB1 12:00 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  HSD JB1 Evergreen JB2 13:20 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Souburgh JB1 Evergreen JB2 12:40 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
ZATERDAG 20 JANUARI 2018
  Rapid JB2 HSD JB1 14:10 Erasmus Sport Centrum
  Victoria JB5 HSD JB1 14:50 Erasmus Sport Centrum
  Victoria JB5 Rapid JB2 13:30 Erasmus Sport Centrum
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  Derby JB2 Westland JB3 14:10 Papendrecht, Sportcentrum
  Souburgh JB1 Westland JB3 13:30 Papendrecht, Sportcentrum
  Souburgh JB1 Derby JB2 14:50 Papendrecht, Sportcentrum
ZONDAG 28 JANUARI 2018
  Derby JB2 Rapid JB2 13:30 Sophiahal, Sporthal De
  Derby JB2 Souburgh JB1 14:50 Sophiahal, Sporthal De
  Evergreen JB2 HSD JB1 12:10 Maasdijk Sporthal
  Souburgh JB1 Rapid JB2 14:10 Sophiahal, Sporthal De
  Westland JB3 Evergreen JB2 11:30 Maasdijk Sporthal
  Westland JB3 HSD JB1 12:50 Maasdijk Sporthal
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2018
  Rapid JB2 Victoria JB5 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JB2 Westland JB3 15:20 Hoefslag, Sporthal De
  Victoria JB5 Westland JB3 14:40 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Derby JB2 Victoria JB5 12:50 Sophiahal, Sporthal De
  Derby JB2 HSD JB1 11:30 Sophiahal, Sporthal De
  Evergreen JB2 Westland JB3 15:30 Westlandia/ Balleringhal
  Evergreen JB2 Rapid JB2 16:10 Westlandia/ Balleringhal
  HSD JB1 Victoria JB5 12:10 Sophiahal, Sporthal De
  Westland JB3 Rapid JB2 16:50 Westlandia/ Balleringhal
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2018
  Evergreen JB2 Souburgh JB1 16:10 Erasmus Sport Centrum
  HSD JB1 Westland JB3 13:20 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  HSD JB1 Derby JB2 12:00 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Victoria JB5 Evergreen JB2 15:30 Erasmus Sport Centrum
  Victoria JB5 Souburgh JB1 16:50 Erasmus Sport Centrum
  Westland JB3 Derby JB2 12:40 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum