Volg ons ook via:  
Jongens C2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Bernd Berkhout
Manager Michelle Heus Email
Trainer Luuk van Zundert
Lijncoordinator Miranda Gommans-muilwijk

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 dec 45756 HC Feijenoord JC2
0
13:40 14:10 uit Papendrecht, Sportcentrum
  Papendrecht, Sportcentrum
Burgemeester Keijzerweg 110
3353CV PAPENDRECHT
hal: Veld1
 
17 dec 45790 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JC1
0
13:00 13:30 uit Papendrecht, Sportcentrum
  Papendrecht, Sportcentrum
Burgemeester Keijzerweg 110
3353CV PAPENDRECHT
hal: Veld1
 
7 jan 45333 Berkel Rodenrijs JC3
0
10:20 10:50 uit TOGB/ Vermeulenhal
  TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
 
7 jan 45313 HV Victoria JC5
0
09:40 10:10 uit TOGB/ Vermeulenhal
  TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
 
21 jan 45499 Berkel Rodenrijs JC3
0
13:00 13:30 thuis Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
21 jan 45524 Goudse MHC JC2
0
13:40 14:10 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
28 jan 45719 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JC1
0
13:00 13:30 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
28 jan 45697 HV Victoria JC5
0
14:20 14:50 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
11 feb 45125 R.G.H.C. Tempo '34 JC1
0
12:20 12:50 thuis Fakkel, Sporthal de
  Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
11 feb 45103 Goudse MHC JC2
0
11:00 11:30 thuis Fakkel, Sporthal de
  Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh JC1 1 1 0 1 0 1 1 0
2 Victoria JC5 1 1 0 1 0 1 1 0
3 Berkel-Rodenrijs JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Derby JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Feijenoord JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gouda JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tempo '34 JC1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Victoria JC5Tempo '34 JC1Berkel-Rodenrijs JC3Derby JC2Souburgh JC1Gouda JC2Feijenoord JC2
Victoria JC5   1-1
Tempo '34 JC1  
Berkel-Rodenrijs JC3  
Derby JC2  
Souburgh JC1  
Gouda JC2  
Feijenoord JC2  

Uitslagen
ZONDAG 10 DECEMBER 2017
.. Victoria JC5 Souburgh JC1 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 16 DECEMBER 2017
  Berkel-Rodenrijs JC3 Tempo '34 JC1 14:10 Erasmus Sport Centrum
  Victoria JC5 Tempo '34 JC1 14:50 Erasmus Sport Centrum
  Victoria JC5 Berkel-Rodenrijs JC3 13:30 Erasmus Sport Centrum
ZONDAG 17 DECEMBER 2017
  Feijenoord JC2 Derby JC2 14:10 Papendrecht, Sportcentrum
  Souburgh JC1 Derby JC2 13:30 Papendrecht, Sportcentrum
  Souburgh JC1 Feijenoord JC2 14:50 Papendrecht, Sportcentrum
ZATERDAG 6 JANUARI 2018
  Gouda JC2 Tempo '34 JC1 10:45 Mammoet, Sportcentrum De
  Souburgh JC1 Gouda JC2 12:05 Mammoet, Sportcentrum De
  Tempo '34 JC1 Souburgh JC1 11:25 Mammoet, Sportcentrum De
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs JC3 Derby JC2 10:50 TOGB/ Vermeulenhal
  Berkel-Rodenrijs JC3 Victoria JC5 9:30 TOGB/ Vermeulenhal
  Victoria JC5 Derby JC2 10:10 TOGB/ Vermeulenhal
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  Derby JC2 Berkel-Rodenrijs JC3 13:30 Oostmeer, Sporthal de
  Feijenoord JC2 Victoria JC5 13:10 Wielewaal, Sporthal
  Feijenoord JC2 Tempo '34 JC1 12:30 Wielewaal, Sporthal
  Gouda JC2 Berkel-Rodenrijs JC3 14:50 Oostmeer, Sporthal de
  Gouda JC2 Derby JC2 14:10 Oostmeer, Sporthal de
  Tempo '34 JC1 Victoria JC5 13:50 Wielewaal, Sporthal
ZONDAG 28 JANUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs JC3 Gouda JC2 11:10 Topsportcentrum Rotterdam
  Berkel-Rodenrijs JC3 Feijenoord JC2 10:30 Topsportcentrum Rotterdam
  Derby JC2 Souburgh JC1 13:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby JC2 Victoria JC5 14:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Feijenoord JC2 Gouda JC2 11:50 Topsportcentrum Rotterdam
  Souburgh JC1 Victoria JC5 14:10 Ridderhal, Sporthallen De
ZONDAG 4 FEBRUARI 2018
  Gouda JC2 Victoria JC5 11:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda JC2 Feijenoord JC2 12:50 Mammoet, Sportcentrum De
  Souburgh JC1 Tempo '34 JC1 11:30 Papendrecht, Sportcentrum
  Souburgh JC1 Berkel-Rodenrijs JC3 12:50 Papendrecht, Sportcentrum
  Tempo '34 JC1 Berkel-Rodenrijs JC3 12:10 Papendrecht, Sportcentrum
  Victoria JC5 Feijenoord JC2 12:10 Mammoet, Sportcentrum De
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Derby JC2 Tempo '34 JC1 12:50 Fakkel, Sporthal de
  Derby JC2 Gouda JC2 11:30 Fakkel, Sporthal de
  Tempo '34 JC1 Gouda JC2 12:10 Fakkel, Sporthal de
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs JC3 Souburgh JC1 11:25 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord JC2 Berkel-Rodenrijs JC3 10:45 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord JC2 Souburgh JC1 12:05 Topsportcentrum Rotterdam