Volg ons ook via:  
Meisjes A2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Marloes Collins-van Hemert
Trainer Fabian Boll
Lijncoordinator Petra Pieters

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 dec 51708 HC De IJssel MA3
0
15:05 15:35 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
17 dec 51247 HV Victoria MA5
0
14:25 14:55 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
7 jan 51288 R.H.V. Leonidas MA6
0
14:20 14:50 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
7 jan 51239 R.G.H.C. Tempo '34 MA2
0
13:40 14:10 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
21 jan 51349 G.H.C. RAPID MA3
0
13:00 13:30 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
21 jan 51871 HC De IJssel MA3
0
14:20 14:50 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
28 jan 52158 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3
0
16:05 16:35 uit Dijk, sportcentrum de
  Dijk, sportcentrum de
Schenkeldijk 1a
3328LA DORDRECHT
hal: veld 1
 
28 jan 51544 R.H.V. Leonidas MA6
0
15:25 15:55 uit Dijk, sportcentrum de
  Dijk, sportcentrum de
Schenkeldijk 1a
3328LA DORDRECHT
hal: veld 1
 
4 feb 51121 HV Victoria MA5
0
15:00 15:30 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
4 feb 51947 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3
0
16:20 16:50 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
18 feb 51725 G.H.C. RAPID MA3
0
13:40 14:10 uit Rhoon, Sporthal
  Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
 
18 feb 51581 R.G.H.C. Tempo '34 MA2
0
13:00 13:30 uit Rhoon, Sporthal
  Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJssel MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo '34 MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria MA5 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Derby MA2Tempo '34 MA2Dordrecht MA3IJssel MA3Victoria MA5Rapid MA3Leonidas MA6
Derby MA2  
Tempo '34 MA2  
Dordrecht MA3  
IJssel MA3  
Victoria MA5  
Rapid MA3  
Leonidas MA6  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 DECEMBER 2017
  Derby MA2 IJssel MA3 15:35 Ridderhal, Sporthallen De
  Victoria MA5 IJssel MA3 16:15 Ridderhal, Sporthallen De
  Victoria MA5 Derby MA2 14:55 Ridderhal, Sporthallen De
ZATERDAG 6 JANUARI 2018
  Dordrecht MA3 Victoria MA5 16:40 Hoefslag, Sporthal De
  Dordrecht MA3 Rapid MA3 16:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MA3 Victoria MA5 17:20 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Derby MA2 Leonidas MA6 14:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MA2 Tempo '34 MA2 14:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Tempo '34 MA2 Leonidas MA6 13:30 Ridderhal, Sporthallen De
ZONDAG 14 JANUARI 2018
  Dordrecht MA3 Tempo '34 MA2 14:10 Schenkel, Sporthal
  IJssel MA3 Dordrecht MA3 14:50 Schenkel, Sporthal
  IJssel MA3 Tempo '34 MA2 13:30 Schenkel, Sporthal
  Leonidas MA6 Rapid MA3 11:30 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria MA5 Leonidas MA6 10:50 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria MA5 Rapid MA3 12:10 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  Derby MA2 Rapid MA3 13:30 Ridderhal, Sporthallen De
  IJssel MA3 Derby MA2 14:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Rapid MA3 IJssel MA3 14:10 Ridderhal, Sporthallen De
ZONDAG 28 JANUARI 2018
  Dordrecht MA3 Derby MA2 16:35 Dijk, sportcentrum de
  IJssel MA3 Victoria MA5 14:10 Rhoon, Sporthal
  Leonidas MA6 Dordrecht MA3 15:15 Dijk, sportcentrum de
  Leonidas MA6 Derby MA2 15:55 Dijk, sportcentrum de
  Tempo '34 MA2 Victoria MA5 14:50 Rhoon, Sporthal
  Tempo '34 MA2 IJssel MA3 13:30 Rhoon, Sporthal
ZONDAG 4 FEBRUARI 2018
  Derby MA2 Victoria MA5 15:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MA2 Dordrecht MA3 16:50 Ridderhal, Sporthallen De
  IJssel MA3 Leonidas MA6 12:50 Kleine Vink, Sporthal
  IJssel MA3 Rapid MA3 11:30 Kleine Vink, Sporthal
  Rapid MA3 Leonidas MA6 12:10 Kleine Vink, Sporthal
  Victoria MA5 Dordrecht MA3 16:10 Ridderhal, Sporthallen De
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Leonidas MA6 Tempo '34 MA2 16:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Leonidas MA6 Victoria MA5 15:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Victoria MA5 Tempo '34 MA2 16:10 Ridderhal, Sporthallen De
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
  Dordrecht MA3 IJssel MA3 16:45 Deetos Snel Hal
  Dordrecht MA3 Leonidas MA6 15:25 Deetos Snel Hal
  Leonidas MA6 IJssel MA3 16:05 Deetos Snel Hal
  Rapid MA3 Derby MA2 14:10 Rhoon, Sporthal
  Tempo '34 MA2 Rapid MA3 14:50 Rhoon, Sporthal
  Tempo '34 MA2 Derby MA2 13:30 Rhoon, Sporthal