Volg ons ook via:  
Meisjes B1 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Willemijn van Aggelen
Manager Wouter van Tienhoven Email
Trainer Willemijn van Aggelen
Lijncoordinator Rianda Nomden

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 dec 49073 HC De IJssel MB1
0
13:40 14:10 uit West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
17 dec 49182 VMHC Pollux MB1
0
14:20 14:50 uit West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
7 jan 50078 D.H.C. Hudito MB12
0
12:20 12:50 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
7 jan 49072 Berkel Rodenrijs MB2
0
11:00 11:30 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
13 jan 50430 VMHC Pollux MB1
0
13:40 14:10 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
13 jan 50484 HV Spijkenisse MB1
0
13:00 13:30 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
21 jan 48875 D.H.C. Hudito MB12
0
13:00 13:30 uit Fakkel, Sporthal de
  Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
21 jan 49154 OMHC MB1
0
14:20 14:50 uit Fakkel, Sporthal de
  Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
27 jan 49614 OMHC MB1
0
13:40 14:10 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
27 jan 49229 HV Spijkenisse MB1
0
13:00 13:30 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
11 feb 50054 Berkel Rodenrijs MB2
0
11:00 11:30 uit Ackers, Sporthal De
  Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
11 feb 49197 HC De IJssel MB1
0
11:40 12:10 thuis Ackers, Sporthal De
  Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJssel MB1 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Berkel-Rodenrijs MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Derby MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HUDITO MB12 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommoord MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pollux MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spijkenisse MB1 1 0 0 0 1 2 5 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Rodenrijs MB2Derby MB1IJssel MB1Pollux MB1Spijkenisse MB1Ommoord MB1HUDITO MB12
Berkel-Rodenrijs MB2  
Derby MB1  
IJssel MB1   5-2
Pollux MB1  
Spijkenisse MB1  
Ommoord MB1  
HUDITO MB12  

Uitslagen
ZONDAG 10 DECEMBER 2017
.. IJssel MB1 Spijkenisse MB1 5-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 DECEMBER 2017
  Berkel-Rodenrijs MB2 Spijkenisse MB1 12:10 Waard, Sporthal De
  IJssel MB1 Derby MB1 14:10 West, Sportcentrum
  Ommoord MB1 Spijkenisse MB1 12:50 Waard, Sporthal De
  Ommoord MB1 Berkel-Rodenrijs MB2 11:30 Waard, Sporthal De
  Pollux MB1 IJssel MB1 13:30 West, Sportcentrum
  Pollux MB1 Derby MB1 14:50 West, Sportcentrum
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MB2 HUDITO MB12 12:10 Sophiahal, Sporthal De
  Derby MB1 Berkel-Rodenrijs MB2 11:30 Sophiahal, Sporthal De
  Derby MB1 HUDITO MB12 12:50 Sophiahal, Sporthal De
  IJssel MB1 Pollux MB1 14:25 Swanla, Sportcentrum
  Ommoord MB1 IJssel MB1 13:45 Swanla, Sportcentrum
  Pollux MB1 Ommoord MB1 15:05 Swanla, Sportcentrum
ZATERDAG 13 JANUARI 2018
  Derby MB1 Pollux MB1 14:10 Akkers, Sporthal De
  HUDITO MB12 IJssel MB1 14:50 TU Delft - Sportcentrum
  HUDITO MB12 Ommoord MB1 13:30 TU Delft - Sportcentrum
  IJssel MB1 Ommoord MB1 14:10 TU Delft - Sportcentrum
  Spijkenisse MB1 Derby MB1 13:30 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MB1 Pollux MB1 14:50 Akkers, Sporthal De
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  HUDITO MB12 Derby MB1 13:30 Fakkel, Sporthal de
  IJssel MB1 Berkel-Rodenrijs MB2 14:50 Kleine Vink, Sporthal
  Ommoord MB1 HUDITO MB12 14:10 Fakkel, Sporthal de
  Ommoord MB1 Derby MB1 14:50 Fakkel, Sporthal de
  Spijkenisse MB1 Berkel-Rodenrijs MB2 14:10 Kleine Vink, Sporthal
  Spijkenisse MB1 IJssel MB1 13:30 Kleine Vink, Sporthal
ZATERDAG 27 JANUARI 2018
  Derby MB1 Ommoord MB1 14:10 Akkers, Sporthal De
  Derby MB1 Spijkenisse MB1 13:30 Akkers, Sporthal De
  HUDITO MB12 Berkel-Rodenrijs MB2 16:50 Post-Kogeko Sporthal
  HUDITO MB12 Pollux MB1 15:30 Post-Kogeko Sporthal
  Pollux MB1 Berkel-Rodenrijs MB2 16:10 Post-Kogeko Sporthal
  Spijkenisse MB1 Ommoord MB1 14:50 Akkers, Sporthal De
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MB2 Derby MB1 11:30 Ackers, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MB2 IJssel MB1 12:50 Ackers, Sporthal De
  Derby MB1 IJssel MB1 12:10 Ackers, Sporthal De
  Pollux MB1 HUDITO MB12 11:30 West, Sportcentrum
  Pollux MB1 Spijkenisse MB1 12:50 West, Sportcentrum
  Spijkenisse MB1 HUDITO MB12 12:10 West, Sportcentrum