Volg ons ook via:  
Meisjes B3 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Pieter Hans de Goede
Coach Franny van Velzen
Manager Chantal van Ooijen Email
Trainer Tom Bresser
Trainer Moos van Wijk
Lijncoordinator Rianda Nomden

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 dec 49998 HV Bleiswijk MB2
0
14:50 15:20 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
16 dec 50500 G.H.C. RAPID MB2
0
14:10 14:40 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
7 jan 49007 Berkel Rodenrijs MB4
0
14:00 14:30 uit Fakkel, Sporthal de
  Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
7 jan 50080 HV Bleiswijk MB2
0
15:20 15:50 thuis Fakkel, Sporthal de
  Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
13 jan 50292 Hockey Club Rotterdam MB6
0
15:40 16:10 thuis Waard, Sporthal De
  Waard, Sporthal De
Meidoornstraat 7
2861VJ BERGAMBACHT
hal: Veld 1
 
13 jan 49087 Schoonhovense MHC MB1
0
16:20 16:50 uit Waard, Sporthal De
  Waard, Sporthal De
Meidoornstraat 7
2861VJ BERGAMBACHT
hal: Veld 1
 
21 jan 50469 Schoonhovense MHC MB1
0
12:20 12:50 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
21 jan 49563 Berkel Rodenrijs MB4
0
11:00 11:30 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
3 feb 49809 HV Victoria MB3
0
12:55 13:25 thuis Kralingen, Sporthal
  Kralingen, Sporthal
Slaak 15
3061CR ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
3 feb 49734 G.H.C. RAPID MB2
0
13:35 14:05 thuis Kralingen, Sporthal
  Kralingen, Sporthal
Slaak 15
3061CR ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
10 feb 49244 Hockey Club Rotterdam MB6
0
15:40 16:10 uit Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 2 (boven)
 
10 feb 50442 HV Victoria MB3
0
15:00 15:30 uit Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 2 (boven)
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB4 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Bleiswijk MB2 2 3 1 0 1 4 7 0
3 Derby MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schoonhoven MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rotterdam MB6 2 0 0 0 2 1 5 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam MB6Berkel-Rodenrijs MB4Victoria MB3Bleiswijk MB2Derby MB3Rapid MB2Schoonhoven MB1
Rotterdam MB6  
Berkel-Rodenrijs MB4  
Victoria MB3  
Bleiswijk MB2 3-0 1-7  
Derby MB3  
Rapid MB2  
Schoonhoven MB1  

Uitslagen
ZONDAG 10 DECEMBER 2017
.. Bleiswijk MB2 Rotterdam MB6 3-0 Definitief
.. Bleiswijk MB2 Berkel-Rodenrijs MB4 1-7 Definitief
.. Rotterdam MB6 Berkel-Rodenrijs MB4 (1-2)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 16 DECEMBER 2017
.. Schoonhoven MB1 Berkel-Rodenrijs MB4 2-3 Definitief
.. Bleiswijk MB2 Rapid MB2 0-2 Definitief
.. Schoonhoven MB1 Victoria MB3 4-4 Definitief
.. Victoria MB3 Berkel-Rodenrijs MB4 3-4 Definitief
.. Rapid MB2 Derby MB3 1-0 Definitief
.. Bleiswijk MB2 Derby MB3 2-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 16 DECEMBER 2017
  Bleiswijk MB2 Rapid MB2 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Bleiswijk MB2 Derby MB3 15:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MB2 Derby MB3 14:40 Hoefslag, Sporthal De
  Schoonhoven MB1 Victoria MB3 13:30 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MB1 Berkel-Rodenrijs MB4 14:50 Meent, Sporthal De
  Victoria MB3 Berkel-Rodenrijs MB4 14:10 Meent, Sporthal De
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MB4 Bleiswijk MB2 15:10 Fakkel, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MB4 Derby MB3 14:30 Fakkel, Sporthal de
  Derby MB3 Bleiswijk MB2 15:50 Fakkel, Sporthal de
  Rotterdam MB6 Schoonhoven MB1 13:30 Oostervant, Sporthal
  Rotterdam MB6 Rapid MB2 14:50 Oostervant, Sporthal
  Schoonhoven MB1 Rapid MB2 14:10 Oostervant, Sporthal
ZATERDAG 13 JANUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MB4 Victoria MB3 14:40 Hoefslag, Sporthal De
  Derby MB3 Rotterdam MB6 16:10 Waard, Sporthal De
  Rapid MB2 Berkel-Rodenrijs MB4 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MB2 Victoria MB3 15:20 Hoefslag, Sporthal De
  Schoonhoven MB1 Derby MB3 16:50 Waard, Sporthal De
  Schoonhoven MB1 Rotterdam MB6 15:30 Waard, Sporthal De
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MB4 Schoonhoven MB1 12:10 Sophiahal, Sporthal De
  Derby MB3 Schoonhoven MB1 12:50 Sophiahal, Sporthal De
  Derby MB3 Berkel-Rodenrijs MB4 11:30 Sophiahal, Sporthal De
  Rotterdam MB6 Victoria MB3 16:20 Schuttersveld, Sporthal
  Rotterdam MB6 Bleiswijk MB2 15:00 Schuttersveld, Sporthal
  Victoria MB3 Bleiswijk MB2 15:40 Schuttersveld, Sporthal
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2018
  Derby MB3 Victoria MB3 13:25 Kralingen, Sporthal
  Derby MB3 Rapid MB2 14:05 Kralingen, Sporthal
  Victoria MB3 Rapid MB2 14:45 Kralingen, Sporthal
ZATERDAG 10 FEBRUARI 2018
  Bleiswijk MB2 Schoonhoven MB1 16:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MB2 Schoonhoven MB1 17:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MB2 Bleiswijk MB2 16:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rotterdam MB6 Derby MB3 16:10 Erasmus Sport Centrum
  Victoria MB3 Derby MB3 15:30 Erasmus Sport Centrum
  Victoria MB3 Rotterdam MB6 16:50 Erasmus Sport Centrum
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MB4 Rotterdam MB6 14:50 TOGB/ Vermeulenhal
  Berkel-Rodenrijs MB4 Rapid MB2 13:30 TOGB/ Vermeulenhal
  Bleiswijk MB2 Victoria MB3 9:30 Rijneveen, Sporthal
  Rapid MB2 Rotterdam MB6 14:10 TOGB/ Vermeulenhal
  Schoonhoven MB1 Bleiswijk MB2 10:50 Rijneveen, Sporthal
  Victoria MB3 Schoonhoven MB1 10:10 Rijneveen, Sporthal