Volg ons ook via:  
Meisjes B6 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Fred Wigman
Coach Toon Remmers
Manager Marion van Wijngaarden Email
Trainer Tivonna de Geus
Trainer Marjolijn van Wijngaarden
Lijncoordinator Rianda Nomden

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 jan 49467 HC Voorne MB4
0
11:00 11:30 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
7 jan 48934 HCGO MB1
0
12:20 12:50 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
14 jan 49108 R.H.V. Leonidas MB8
0
12:20 12:50 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
14 jan 49883 HV Victoria MB5
0
11:00 11:30 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
21 jan 49551 Hockeyclub Barendrecht MB6
0
10:20 10:50 uit Bongerd, Sporthal de
  Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
21 jan 49489 R.H.V. Leonidas MB8
0
09:40 10:10 uit Bongerd, Sporthal de
  Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
27 jan 49532 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB5
0
15:40 16:10 uit Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 2 (boven)
 
27 jan 49615 HV Victoria MB5
0
15:00 15:30 uit Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 2 (boven)
 
10 feb 49376 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB5
0
15:40 16:10 thuis Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
10 feb 49292 HCGO MB1
0
16:20 16:50 uit Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goeree Overflakkee MB1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Barendrecht Mb6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Derby MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorne MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dordrecht MB5 1 0 0 0 1 1 4 0

Uitslagenmatrix
  Dordrecht MB5Voorne MB4Victoria MB5Goeree Overflakkee MB1Barendrecht MB6Leonidas MB8Derby MB6
Dordrecht MB5   1-4
Voorne MB4  
Victoria MB5  
Goeree Overflakkee MB1  
Barendrecht MB6  
Leonidas MB8  
Derby MB6  

Uitslagen
ZONDAG 10 DECEMBER 2017
.. Dordrecht MB5 Goeree Overflakkee MB1 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Barendrecht MB6 Victoria MB5 15:40 Oranje Wit Hal
  Derby MB6 Voorne MB4 11:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MB6 Goeree Overflakkee MB1 12:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Dordrecht MB5 Victoria MB5 16:20 Oranje Wit Hal
  Dordrecht MB5 Barendrecht MB6 15:00 Oranje Wit Hal
  Goeree Overflakkee MB1 Voorne MB4 12:10 Ridderhal, Sporthallen De
ZONDAG 14 JANUARI 2018
  Barendrecht MB6 Voorne MB4 13:55 Dijk, sportcentrum de
  Barendrecht MB6 Dordrecht MB5 13:15 Dijk, sportcentrum de
  Derby MB6 Victoria MB5 11:30 Sophiahal, Sporthal De
  Derby MB6 Leonidas MB8 12:50 Sophiahal, Sporthal De
  Dordrecht MB5 Voorne MB4 14:35 Dijk, sportcentrum de
  Victoria MB5 Leonidas MB8 12:10 Sophiahal, Sporthal De
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  Barendrecht MB6 Leonidas MB8 9:30 Bongerd, Sporthal de
  Barendrecht MB6 Derby MB6 10:50 Bongerd, Sporthal de
  Goeree Overflakkee MB1 Victoria MB5 12:10 Morgenstont, Sporthal De
  Leonidas MB8 Derby MB6 10:10 Bongerd, Sporthal de
  Victoria MB5 Voorne MB4 12:50 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne MB4 Goeree Overflakkee MB1 11:30 Morgenstont, Sporthal De
ZATERDAG 27 JANUARI 2018
  Barendrecht MB6 Goeree Overflakkee MB1 16:10 Leonidas hal
  Dordrecht MB5 Derby MB6 16:10 Erasmus Sport Centrum
  Leonidas MB8 Barendrecht MB6 15:30 Leonidas hal
  Leonidas MB8 Goeree Overflakkee MB1 16:50 Leonidas hal
  Victoria MB5 Derby MB6 15:30 Erasmus Sport Centrum
  Victoria MB5 Dordrecht MB5 16:50 Erasmus Sport Centrum
ZATERDAG 10 FEBRUARI 2018
  Derby MB6 Dordrecht MB5 16:10 Morgenstont, Sporthal De
  Goeree Overflakkee MB1 Derby MB6 16:50 Morgenstont, Sporthal De
  Goeree Overflakkee MB1 Dordrecht MB5 15:30 Morgenstont, Sporthal De
  Leonidas MB8 Voorne MB4 13:30 Leonidas hal
  Leonidas MB8 Victoria MB5 14:50 Leonidas hal
  Voorne MB4 Victoria MB5 14:10 Leonidas hal
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2018
  Goeree Overflakkee MB1 Barendrecht MB6 12:10 Erasmus Sport Centrum
  Leonidas MB8 Dordrecht MB5 12:10 Eendraght, Sporthal De
  Victoria MB5 Goeree Overflakkee MB1 11:30 Erasmus Sport Centrum
  Victoria MB5 Barendrecht MB6 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Voorne MB4 Leonidas MB8 11:30 Eendraght, Sporthal De
  Voorne MB4 Dordrecht MB5 12:50 Eendraght, Sporthal De