Volg ons ook via:  
Meisjes C2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Marc Tieman
Manager Carolien van Beek Email
Trainer Sofie Bol
Trainer Annabel Butler
Lijncoordinator Liesbeth Dubbelman - van Wijk

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 jan 46782 HC De IJssel MC2
0
15:00 15:30 thuis Kleine Vink, Sporthal
  Kleine Vink, Sporthal
Sportlaan 2
2913LJ NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
 
7 jan 47625 Goudse MHC MC2
0
15:40 16:10 thuis Kleine Vink, Sporthal
  Kleine Vink, Sporthal
Sportlaan 2
2913LJ NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
 
14 jan 47564 Goudse MHC MC2
0
12:10 12:40 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
14 jan 46579 G.H.C. RAPID MC2
0
12:50 13:20 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
28 jan 47283 Hockeyclub Barendrecht MC4
0
14:20 14:50 uit Driesprong, Sporthal De
  Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
28 jan 46420 HV Victoria MC8
0
13:40 14:10 thuis Driesprong, Sporthal De
  Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
4 feb 47389 R.G.H.C. Tempo '34 MC2
0
11:00 11:30 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
4 feb 46380 Hockeyclub Barendrecht MC4
0
12:20 12:50 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
18 feb 46604 G.H.C. RAPID MC2
0
12:20 12:50 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
18 feb 47265 R.G.H.C. Tempo '34 MC2
0
11:00 11:30 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJssel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo '34 MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria MC8 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht MC4Derby MC2Tempo '34 MC2Gouda MC2Rapid MC2IJssel MC2Victoria MC8
Barendrecht MC4  
Derby MC2  
Tempo '34 MC2  
Gouda MC2  
Rapid MC2  
IJssel MC2  
Victoria MC8  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Derby MC2 IJssel MC2 15:30 Kleine Vink, Sporthal
  Derby MC2 Gouda MC2 16:10 Kleine Vink, Sporthal
  IJssel MC2 Gouda MC2 16:50 Kleine Vink, Sporthal
  Rapid MC2 Victoria MC8 13:10 Wielewaal, Sporthal
  Rapid MC2 Tempo '34 MC2 13:50 Wielewaal, Sporthal
  Victoria MC8 Tempo '34 MC2 12:30 Wielewaal, Sporthal
ZONDAG 14 JANUARI 2018
  Barendrecht MC4 IJssel MC2 11:30 Driesprong, Sporthal De
  Barendrecht MC4 Tempo '34 MC2 12:50 Driesprong, Sporthal De
  Gouda MC2 Derby MC2 12:40 Hoefslag, Sporthal De
  IJssel MC2 Tempo '34 MC2 12:10 Driesprong, Sporthal De
  Rapid MC2 Derby MC2 13:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MC2 Gouda MC2 12:00 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 28 JANUARI 2018
  Barendrecht MC4 Victoria MC8 13:30 Driesprong, Sporthal De
  Barendrecht MC4 Derby MC2 14:50 Driesprong, Sporthal De
  Derby MC2 Victoria MC8 14:10 Driesprong, Sporthal De
  Gouda MC2 IJssel MC2 14:50 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MC2 Tempo '34 MC2 13:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Tempo '34 MC2 IJssel MC2 14:10 Mammoet, Sportcentrum De
ZONDAG 4 FEBRUARI 2018
  Derby MC2 Barendrecht MC4 12:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MC2 Tempo '34 MC2 11:30 Ridderhal, Sporthallen De
  IJssel MC2 Rapid MC2 12:10 Erasmus Sport Centrum
  Tempo '34 MC2 Barendrecht MC4 12:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Victoria MC8 IJssel MC2 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Victoria MC8 Rapid MC2 11:30 Erasmus Sport Centrum
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Barendrecht MC4 Rapid MC2 13:20 Hoefslag, Sporthal De
  Gouda MC2 Victoria MC8 12:10 Rhoon, Sporthal
  IJssel MC2 Barendrecht MC4 12:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MC2 IJssel MC2 12:00 Hoefslag, Sporthal De
  Tempo '34 MC2 Gouda MC2 11:30 Rhoon, Sporthal
  Tempo '34 MC2 Victoria MC8 12:50 Rhoon, Sporthal
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
  Barendrecht MC4 Gouda MC2 12:10 Erasmus Sport Centrum
  Derby MC2 Rapid MC2 12:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Tempo '34 MC2 Derby MC2 11:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Tempo '34 MC2 Rapid MC2 12:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Victoria MC8 Gouda MC2 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Victoria MC8 Barendrecht MC4 11:30 Erasmus Sport Centrum