Volg ons ook via:  
Meisjes D3 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Ruud de Boer
Coach Gerco Roosendaal
Manager Maaike Verboom Email
Manager Bianca van der Harst Email
Lijncoordinator Jolanda Bezemer
Lijncoordinator Wendy Kraaijeveld-Fenijn

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 dec 37208 VMHC Pollux MD2
0
09:40 10:10 uit Hofstede, Sporthal De
  Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
 
17 dec 35619 HC Schiedam MD3
0
09:00 09:30 uit Hofstede, Sporthal De
  Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
 
7 jan 36164 Hockeyclub Barendrecht MD4
0
10:00 10:30 uit Fakkel, Sporthal de
  Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
7 jan 35924 MHV Forcial MD1
0
11:20 11:50 thuis Fakkel, Sporthal de
  Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
14 jan 36743 Hockeyclub Barendrecht MD4
0
09:00 09:30 thuis Fakkel, Sporthal de
  Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
14 jan 36552 HV Victoria MD9
0
10:20 10:50 thuis Fakkel, Sporthal de
  Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
21 jan 36395 HC Feijenoord MD1
0
10:10 10:40 uit Meander, MFC De
  Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
 
21 jan 36159 MHV Forcial MD1
0
10:50 11:20 uit Meander, MFC De
  Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
 
18 feb 35596 VMHC Pollux MD2
0
09:40 10:10 thuis Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
18 feb 35859 HV Victoria MD9
0
10:20 10:50 uit Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby MD3 1 1 0 1 0 1 1 0
2 Schiedam MD3 1 1 0 1 0 1 1 0
3 Barendrecht MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Feijenoord MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forcial MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pollux MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria MD9 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Derby MD3Forcial MD1Pollux MD2Barendrecht MD4Victoria MD9Feijenoord MD1Schiedam MD3
Derby MD3   1-1
Forcial MD1  
Pollux MD2  
Barendrecht MD4  
Victoria MD9  
Feijenoord MD1  
Schiedam MD3  

Uitslagen
ZONDAG 10 DECEMBER 2017
.. Derby MD3 Schiedam MD3 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 DECEMBER 2017
  Feijenoord MD1 Forcial MD1 10:30 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MD1 Victoria MD9 11:50 Topsportcentrum Rotterdam
  Forcial MD1 Victoria MD9 11:10 Topsportcentrum Rotterdam
  Pollux MD2 Derby MD3 10:10 Hofstede, Sporthal De
  Schiedam MD3 Derby MD3 9:30 Hofstede, Sporthal De
  Schiedam MD3 Pollux MD2 10:50 Hofstede, Sporthal De
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Barendrecht MD4 Forcial MD1 11:10 Fakkel, Sporthal de
  Barendrecht MD4 Derby MD3 10:30 Fakkel, Sporthal de
  Derby MD3 Forcial MD1 11:50 Fakkel, Sporthal de
  Pollux MD2 Victoria MD9 13:00 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MD2 Feijenoord MD1 14:20 Polderpoort, Sporthal de
  Victoria MD9 Feijenoord MD1 13:40 Polderpoort, Sporthal de
ZONDAG 14 JANUARI 2018
  Barendrecht MD4 Victoria MD9 10:10 Fakkel, Sporthal de
  Derby MD3 Victoria MD9 10:50 Fakkel, Sporthal de
  Derby MD3 Barendrecht MD4 9:30 Fakkel, Sporthal de
  Pollux MD2 Forcial MD1 15:00 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MD2 Schiedam MD3 16:20 Polderpoort, Sporthal de
  Schiedam MD3 Forcial MD1 15:40 Polderpoort, Sporthal de
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  Feijenoord MD1 Derby MD3 10:40 Meander, MFC De
  Forcial MD1 Feijenoord MD1 10:00 Meander, MFC De
  Forcial MD1 Derby MD3 11:20 Meander, MFC De
  Schiedam MD3 Barendrecht MD4 10:10 Erasmus Sport Centrum
  Victoria MD9 Barendrecht MD4 10:50 Erasmus Sport Centrum
  Victoria MD9 Schiedam MD3 9:30 Erasmus Sport Centrum
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Barendrecht MD4 Feijenoord MD1 9:30 Bongerd, Sporthal de
  Barendrecht MD4 Pollux MD2 10:50 Bongerd, Sporthal de
  Feijenoord MD1 Pollux MD2 10:10 Bongerd, Sporthal de
  Forcial MD1 Schiedam MD3 11:30 Morgenstont, Sporthal De
  Schiedam MD3 Victoria MD9 12:10 Morgenstont, Sporthal De
  Victoria MD9 Forcial MD1 12:50 Morgenstont, Sporthal De
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
  Barendrecht MD4 Schiedam MD3 9:25 Topsportcentrum Rotterdam
  Derby MD3 Pollux MD2 10:10 Erasmus Sport Centrum
  Feijenoord MD1 Barendrecht MD4 8:45 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MD1 Schiedam MD3 10:05 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria MD9 Derby MD3 10:50 Erasmus Sport Centrum
  Victoria MD9 Pollux MD2 9:30 Erasmus Sport Centrum