Volg ons ook via:  
Meisjes D4 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Camilla Stolk
Manager Debby Wernke Email
Trainer Camilla Stolk
Lijncoordinator Jolanda Bezemer
Lijncoordinator Wendy Kraaijeveld-Fenijn

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 jan 37132 HV Bleiswijk MD3
0
11:00 11:30 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
14 jan 35865 Berkel Rodenrijs MD6
0
12:20 12:50 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
21 jan 36386 HC De IJssel MD4
0
09:40 10:10 thuis Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
 
21 jan 36143 Goudse MHC MD2
0
09:00 09:30 uit Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
 
4 feb 36719 Berkel Rodenrijs MD6
0
12:20 12:50 uit Ackers, Sporthal De
  Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
4 feb 37072 HC De IJssel MD4
0
11:40 12:10 uit Ackers, Sporthal De
  Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
11 feb 35545 Goudse MHC MD2
0
09:40 10:10 thuis TU Delft - Sportcentrum
  TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
 
11 feb 35571 D.H.C. Hudito MD4
0
09:00 09:30 uit TU Delft - Sportcentrum
  TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
 
18 feb 35593 HV Bleiswijk MD3
0
09:00 09:30 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
18 feb 37147 MHC Forescate MD7
0
10:20 10:50 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bleiswijk MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Derby MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Forescate MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gouda MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HUDITO MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 IJssel MD4 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Gouda MD2Derby MD4Forescate MD7HUDITO MD4Berkel-Rodenrijs MD6IJssel MD4Bleiswijk MD3
Gouda MD2  
Derby MD4  
Forescate MD7  
HUDITO MD4  
Berkel-Rodenrijs MD6  
IJssel MD4  
Bleiswijk MD3  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MD6 Bleiswijk MD3 10:10 RingPass hal
  HUDITO MD4 Berkel-Rodenrijs MD6 9:30 RingPass hal
  HUDITO MD4 Bleiswijk MD3 10:50 RingPass hal
ZONDAG 14 JANUARI 2018
  Bleiswijk MD3 Derby MD4 11:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Bleiswijk MD3 Berkel-Rodenrijs MD6 12:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MD4 Berkel-Rodenrijs MD6 12:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Forescate MD7 IJssel MD4 9:30 Kleine Vink, Sporthal
  HUDITO MD4 IJssel MD4 10:50 Kleine Vink, Sporthal
  HUDITO MD4 Forescate MD7 10:10 Kleine Vink, Sporthal
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  Derby MD4 IJssel MD4 10:10 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MD2 Derby MD4 9:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MD2 IJssel MD4 10:50 Mammoet, Sportcentrum De
ZONDAG 28 JANUARI 2018
  Bleiswijk MD3 HUDITO MD4 10:50 Rijneveen, Sporthal
  Forescate MD7 Berkel-Rodenrijs MD6 10:50 Klaverhal, Sportcentrum De
  Forescate MD7 Gouda MD2 9:30 Klaverhal, Sportcentrum De
  Gouda MD2 Berkel-Rodenrijs MD6 10:10 Klaverhal, Sportcentrum De
  IJssel MD4 Bleiswijk MD3 9:30 Rijneveen, Sporthal
  IJssel MD4 HUDITO MD4 10:10 Rijneveen, Sporthal
ZONDAG 4 FEBRUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MD6 IJssel MD4 11:30 Ackers, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MD6 Derby MD4 12:50 Ackers, Sporthal De
  Bleiswijk MD3 Forescate MD7 10:10 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MD2 Forescate MD7 9:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MD2 Bleiswijk MD3 10:50 Mammoet, Sportcentrum De
  IJssel MD4 Derby MD4 12:10 Ackers, Sporthal De
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MD6 Forescate MD7 10:10 Kleine Vink, Sporthal
  Derby MD4 Gouda MD2 10:10 TU Delft - Sportcentrum
  Gouda MD2 HUDITO MD4 10:50 TU Delft - Sportcentrum
  HUDITO MD4 Derby MD4 9:30 TU Delft - Sportcentrum
  IJssel MD4 Forescate MD7 10:50 Kleine Vink, Sporthal
  IJssel MD4 Berkel-Rodenrijs MD6 9:30 Kleine Vink, Sporthal
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
  Berkel-Rodenrijs MD6 HUDITO MD4 11:30 Oostmeer, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MD6 Gouda MD2 12:50 Oostmeer, Sporthal de
  Derby MD4 Forescate MD7 10:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MD4 Bleiswijk MD3 9:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Forescate MD7 Bleiswijk MD3 10:10 Ridderhal, Sporthallen De
  HUDITO MD4 Gouda MD2 12:10 Oostmeer, Sporthal de