Volg ons ook via:  
Meisjes D5 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Frans de Witte
Manager Rieteke Peteroff Email
Trainer Sophie Kraaijeveld
Trainer Britt Zuidema
Lijncoordinator Jolanda Bezemer
Lijncoordinator Wendy Kraaijeveld-Fenijn

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 jan 35606 HC De Hoeksche Waard MD4
0
09:00 09:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
7 jan 36721 HV Victoria MD8
0
09:40 10:10 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
14 jan 36109 HC Feijenoord MD2
0
09:00 09:30 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
14 jan 35573 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD5
0
10:20 10:50 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
21 jan 36981 Hockeyclub Barendrecht MD6
0
09:40 10:10 thuis Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
 
21 jan 37239 Goudse MHC MD3
0
10:20 10:50 uit Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
 
4 feb 36353 HV Victoria MD8
0
09:00 09:30 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
4 feb 36500 Goudse MHC MD3
0
10:20 10:50 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
18 feb 36643 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD5
0
09:40 10:10 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
18 feb 36644 HC De Hoeksche Waard MD4
0
10:20 10:50 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Feijenoord MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gouda MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoeksche Waard MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria MD8 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Derby MD5Gouda MD3Barendrecht MD6Victoria MD8Dordrecht MD5Hoeksche Waard MD4Feijenoord MD2
Derby MD5  
Gouda MD3  
Barendrecht MD6  
Victoria MD8  
Dordrecht MD5  
Hoeksche Waard MD4  
Feijenoord MD2  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 DECEMBER 2017
  Dordrecht MD5 Gouda MD3 10:35 Dijk, sportcentrum de
  Dordrecht MD5 Hoeksche Waard MD4 9:15 Dijk, sportcentrum de
  Hoeksche Waard MD4 Gouda MD3 9:55 Dijk, sportcentrum de
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Derby MD5 Hoeksche Waard MD4 9:30 Tienvoet, Sporthal De
  Victoria MD8 Hoeksche Waard MD4 10:50 Tienvoet, Sporthal De
  Victoria MD8 Derby MD5 10:10 Tienvoet, Sporthal De
ZONDAG 14 JANUARI 2018
  Barendrecht MD6 Victoria MD8 10:50 Driesprong, Sporthal De
  Derby MD5 Dordrecht MD5 10:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MD5 Feijenoord MD2 9:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Feijenoord MD2 Dordrecht MD5 10:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Hoeksche Waard MD4 Victoria MD8 10:10 Driesprong, Sporthal De
  Hoeksche Waard MD4 Barendrecht MD6 9:30 Driesprong, Sporthal De
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  Derby MD5 Barendrecht MD6 10:10 Mammoet, Sportcentrum De
  Dordrecht MD5 Feijenoord MD2 12:20 Oranje Wit Hal
  Dordrecht MD5 Victoria MD8 11:00 Oranje Wit Hal
  Gouda MD3 Derby MD5 10:50 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MD3 Barendrecht MD6 9:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Victoria MD8 Feijenoord MD2 11:40 Oranje Wit Hal
ZONDAG 28 JANUARI 2018
  Barendrecht MD6 Gouda MD3 9:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Barendrecht MD6 Dordrecht MD5 10:10 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MD3 Dordrecht MD5 10:50 Mammoet, Sportcentrum De
ZONDAG 4 FEBRUARI 2018
  Barendrecht MD6 Hoeksche Waard MD4 9:30 Bongerd, Sporthal de
  Barendrecht MD6 Feijenoord MD2 10:50 Bongerd, Sporthal de
  Derby MD5 Victoria MD8 9:30 Sophiahal, Sporthal De
  Derby MD5 Gouda MD3 10:50 Sophiahal, Sporthal De
  Gouda MD3 Victoria MD8 10:10 Sophiahal, Sporthal De
  Hoeksche Waard MD4 Feijenoord MD2 10:10 Bongerd, Sporthal de
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Dordrecht MD5 Barendrecht MD6 10:10 Erasmus Sport Centrum
  Feijenoord MD2 Hoeksche Waard MD4 10:05 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MD2 Gouda MD3 8:45 Topsportcentrum Rotterdam
  Gouda MD3 Hoeksche Waard MD4 9:25 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria MD8 Dordrecht MD5 9:30 Erasmus Sport Centrum
  Victoria MD8 Barendrecht MD6 10:50 Erasmus Sport Centrum
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
  Dordrecht MD5 Derby MD5 10:10 Tienvoet, Sporthal De
  Feijenoord MD2 Victoria MD8 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Gouda MD3 Feijenoord MD2 12:10 Erasmus Sport Centrum
  Hoeksche Waard MD4 Dordrecht MD5 9:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MD4 Derby MD5 10:50 Tienvoet, Sporthal De
  Victoria MD8 Gouda MD3 11:30 Erasmus Sport Centrum