Volg ons ook via:  
Dames 2 Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Inelise Fröberg
Aanvoerder Lizelotte de Hoog
Coach Patrick van Rijn

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 jan 39583 Hockeyclub Barendrecht D2
0
14:20 14:50 uit Driesprong, Sporthal De
  Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
7 jan 39599 Hockey Club Rotterdam D5
0
13:40 14:10 thuis Driesprong, Sporthal De
  Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
14 jan 39491 Hockey Club Rotterdam D5
0
15:40 16:10 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
14 jan 39114 HV Spijkenisse D2
0
15:00 15:30 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
28 jan 39474 HV Victoria D5
0
15:40 16:10 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
28 jan 39135 HV Spijkenisse D2
0
15:00 15:30 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
4 feb 39662 Hockeyclub Barendrecht D2
0
14:20 14:50 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
4 feb 39199 MHV Evergreen D3
0
13:00 13:30 thuis Sophiahal, Sporthal De
  Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
11 feb 39359 HC Schiedam D5
0
16:20 16:50 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
11 feb 39568 MHV Evergreen D3
0
15:00 15:30 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Evergreen D3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rotterdam D5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schiedam D5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spijkenisse D2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria D5 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Spijkenisse D2Derby D2Rotterdam D5Evergreen D3Barendrecht D2Victoria D5Schiedam D5
Spijkenisse D2  
Derby D2  
Rotterdam D5  
Evergreen D3  
Barendrecht D2  
Victoria D5  
Schiedam D5  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 DECEMBER 2017
  Barendrecht D2 Schiedam D5 16:20 Groenoordhal
  Evergreen D3 Victoria D5 15:30 Wethouder Smit hal
  Evergreen D3 Rotterdam D5 16:50 Wethouder Smit hal
  Schiedam D5 Spijkenisse D2 15:00 Groenoordhal
  Spijkenisse D2 Barendrecht D2 15:40 Groenoordhal
  Victoria D5 Rotterdam D5 16:10 Wethouder Smit hal
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Barendrecht D2 Derby D2 14:50 Driesprong, Sporthal De
  Barendrecht D2 Rotterdam D5 13:30 Driesprong, Sporthal De
  Derby D2 Rotterdam D5 14:10 Driesprong, Sporthal De
  Evergreen D3 Spijkenisse D2 17:40 Victoria Sporthal
  Victoria D5 Spijkenisse D2 18:20 Victoria Sporthal
  Victoria D5 Evergreen D3 17:00 Victoria Sporthal
ZONDAG 14 JANUARI 2018
  Rotterdam D5 Derby D2 16:10 Akkers, Sporthal De
  Schiedam D5 Barendrecht D2 17:40 Victoria Sporthal
  Spijkenisse D2 Derby D2 15:30 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse D2 Rotterdam D5 16:50 Akkers, Sporthal De
  Victoria D5 Schiedam D5 17:00 Victoria Sporthal
  Victoria D5 Barendrecht D2 18:20 Victoria Sporthal
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  Rotterdam D5 Spijkenisse D2 15:50 Wilgenring, Sportcomplex
  Rotterdam D5 Schiedam D5 14:30 Wilgenring, Sportcomplex
  Spijkenisse D2 Schiedam D5 15:10 Wilgenring, Sportcomplex
ZONDAG 28 JANUARI 2018
  Derby D2 Spijkenisse D2 15:30 Akkers, Sporthal De
  Derby D2 Victoria D5 16:10 Akkers, Sporthal De
  Rotterdam D5 Evergreen D3 11:30 Wethouder Smit hal
  Schiedam D5 Rotterdam D5 12:10 Wethouder Smit hal
  Schiedam D5 Evergreen D3 12:50 Wethouder Smit hal
  Spijkenisse D2 Victoria D5 16:50 Akkers, Sporthal De
ZONDAG 4 FEBRUARI 2018
  Derby D2 Evergreen D3 13:30 Sophiahal, Sporthal De
  Derby D2 Barendrecht D2 14:50 Sophiahal, Sporthal De
  Evergreen D3 Barendrecht D2 14:10 Sophiahal, Sporthal De
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Barendrecht D2 Victoria D5 12:40 Wilgenring, Sportcomplex
  Derby D2 Schiedam D5 16:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Evergreen D3 Derby D2 15:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Evergreen D3 Schiedam D5 16:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Rotterdam D5 Barendrecht D2 12:00 Wilgenring, Sportcomplex
  Rotterdam D5 Victoria D5 13:20 Wilgenring, Sportcomplex
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
  Barendrecht D2 Spijkenisse D2 13:30 Bongerd, Sporthal de
  Barendrecht D2 Evergreen D3 14:50 Bongerd, Sporthal de
  Spijkenisse D2 Evergreen D3 14:10 Bongerd, Sporthal de