Heren 3
Image-1.png Image-2.png Image.png
 

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ivo Langeslag
Aanvoerder Douwe Slobbe
Aanvoerder Dennis Van Grevenbroek

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H4 Pollux H4 12:45
IJssel H3 Leonidas H22 13:00
Spijkenisse H2-O Dordrecht H2-O 14:30
Tempo '34 H2-O Gouda H2-O 13:00
Victoria H6 Rotterdam H7 18:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Derby H3 6 18 6 0 0
2 Pollux H4 6 18 6 0 0
3 Dordrecht H2 6 15 5 0 1
4 Leonidas H22 5 12 4 0 1
5 Tempo '34 H2 6 7 2 1 3
6 Victoria H6 6 6 2 0 4
7 Barendrecht H4 5 6 2 0 3
8 IJssel H3 5 3 1 0 4
9 Rotterdam H7 5 3 1 0 4
10 Spijkenisse H2 5 1 0 1 4
11 Gouda H2 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 nov Dordrechtse Mixed Hockey Club H2-O n.n.b uit
14 nov VMHC Pollux H4 12:45 thuis - Veld 1
21 nov R.H.V. Leonidas H22 n.n.b uit
28 nov Hockey Club Rotterdam H7 15:00 thuis - Veld 1
13 mrt Goudse MHC H2 n.n.b thuis
20 mrt R.G.H.C. Tempo '34 H2 n.n.b uit
27 mrt HV Victoria H6 n.n.b thuis
3 apr HC De IJssel H3 n.n.b uit
10 apr Hockeyclub Barendrecht H4 n.n.b thuis
24 apr HV Spijkenisse H2 n.n.b uit
15 mei Dordrechtse Mixed Hockey Club H2 n.n.b thuis
22 mei VMHC Pollux H4 n.n.b uit
29 mei R.H.V. Leonidas H22 n.n.b thuis
12 jun Hockey Club Rotterdam H7 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Tempo '34 H2-O Spijkenisse H2-O 1-1
Victoria H6 Barendrecht H4 2-0
Gouda H2-O Derby H3 3-4
Rotterdam H7 Dordrecht H2-O 0-6
Leonidas H22 Pollux H4 3-4
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Barendrecht H4 IJssel H3 3-2
Derby H3 Tempo '34 H2-O 7-1
Dordrecht H2-O Gouda H2-O 4-1
Pollux H4 Rotterdam H7 6-0
Spijkenisse H2-O Victoria H6 0-5
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rotterdam H7 Leonidas H22 2-6
Gouda H2-O Pollux H4 1-6
Tempo '34 H2-O Dordrecht H2-O 1-0
Victoria H6 Derby H3 0-9
IJssel H3 Spijkenisse H2-O 6-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pollux H4 Tempo '34 H2-O 2-1
Dordrecht H2-O Victoria H6 3-0
Derby H3 IJssel H3 5-2
Spijkenisse H2-O Barendrecht H4 0-2
Leonidas H22 Gouda H2-O 6-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Barendrecht H4 Derby H3 0-7
Gouda H2-O Rotterdam H7 1-4
Tempo '34 H2-O Leonidas H22 1-3
Victoria H6 Pollux H4 1-3
IJssel H3 Dordrecht H2-O 1-4
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Derby H3 Spijkenisse H2-O 9-1
Dordrecht H2-O Barendrecht H4 7-0
Pollux H4 IJssel H3 3-2
Leonidas H22 Victoria H6 2-1
Rotterdam H7 Tempo '34 H2-O 0-6

Contact

Adres
Middellijn 3
3335 KC Zwijndrecht
078 - 6100208

Alleen op zaterdag en zondag te bereiken

Postadres
Postbus 347
3330 AH Zwijndrecht