Volg ons ook via:  
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gouda JA1 5 15 5 0 0 14 5
2 Barendrecht JA1 5 10 3 1 1 13 8
3 HCRB JA1 5 8 2 2 1 17 14
4 Rotterdam JA2 5 7 2 1 2 11 12
5 Derby JA1 5 5 1 2 2 15 14
6 Cartouche JA2 5 5 1 2 2 9 12
7 Alphen JA1 5 5 1 2 2 15 19
8 Roomburg JA1 5 0 0 0 5 5 15
  Sub-topklasse 
  Jongens A1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam JA2 6 13 4 1 1 31 9
2 Gouda JA1 6 13 4 1 1 25 17
3 Barendrecht JA1 6 9 3 0 3 19 16
4 Cartouche JA2 8 9 3 0 5 20 31
5 Derby JA1 4 6 2 0 2 11 10
6 Roomburg JA1 6 6 2 0 4 17 28
7 Pijnacker JA1 6 6 2 0 4 10 22
  1e klasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby JA2 5 15 5 0 0 20 3
2 Spijkenisse JA2 5 9 3 0 2 19 18
3 Berkel-Rodenrijs JA3 5 7 2 1 2 19 15
4 Rapid JA2 5 7 2 1 2 11 13
5 Cartouche JA5 5 6 2 0 3 16 13
6 Rotterdam JA4 5 6 2 0 3 7 17
7 Gouda JA2 5 4 1 1 3 12 16
8 Klein Zwitserland JA4 5 4 1 1 3 9 18
  4e klasse 
  Jongens A2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spijkenisse JA2 6 13 4 1 1 28 11
2 Hoeksche Waard JA2 6 13 4 1 1 17 14
3 Rapid JA2 8 9 2 3 3 20 20
4 Barendrecht JA3 4 7 2 1 1 15 7
5 Derby JA2 6 7 2 1 3 15 19
6 Rotterdam JA4 6 5 1 2 3 9 20
7 Leonidas JA3 6 4 1 1 4 13 26
  4e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm JB2 5 12 4 0 1 19 11
2 Pijnacker JB1 5 10 3 1 1 19 11
3 HDS JB1 5 10 3 1 1 15 7
4 Roomburg JB1 5 10 3 1 1 15 14
5 HUDITO JB1 5 6 2 0 3 6 12
6 Schiedam JB1 5 5 1 2 2 11 12
7 Cartouche JB2 5 3 1 0 4 6 15
8 Derby JB1 5 1 0 1 4 6 15
  Sub-topklasse 
  Jongens B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm JB2 6 16 5 1 0 28 7
2 Cartouche JB2 4 10 3 1 0 15 7
3 Schiedam JB1 4 9 3 0 1 12 8
4 HUDITO JB1 6 8 2 2 2 17 17
5 Derby JB1 6 6 2 0 4 12 20
6 Pijnacker JB1 4 3 1 0 3 5 10
7 Victoria JB2 6 0 0 0 6 11 31
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen JB2 5 15 5 0 0 31 7
2 Leiden JB5 5 12 4 0 1 17 10
3 Rapid JB2 5 8 2 2 1 10 10
4 Evergreen JB2 5 6 2 0 3 10 12
5 Souburgh JB1 5 6 2 0 3 10 21
6 Derby JB2 5 4 1 1 3 10 13
7 Victoria JB5 5 4 1 1 3 10 17
8 Westland JB3 5 3 1 0 4 5 13
  3e klasse 
  Jongens B2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HSD JB1 6 10 3 1 2 18 14
2 Evergreen JB2 4 10 3 1 0 8 5
3 Rapid JB2 4 7 2 1 1 10 7
4 Souburgh JB1 6 7 2 1 3 20 23
5 Derby JB2 4 6 2 0 2 11 8
6 Westland JB3 2 3 1 0 1 3 6
7 Victoria JB5 4 0 0 0 4 3 10
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JC1 5 15 5 0 0 31 7
2 Cartouche JC2 5 13 4 1 0 18 8
3 Rapid JC1 5 12 4 0 1 18 11
4 Ring Pass Delft JC2 5 7 2 1 2 12 20
5 Derby JC1 5 6 2 0 3 9 13
6 hdm JC3 5 3 1 0 4 10 13
7 Rotterdam JC2 5 1 0 1 4 9 21
8 Klein Zwitserland JC2 5 1 0 1 4 4 18
  1e klasse 
  Jongens C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm JC2 6 12 4 0 2 21 12
2 Cartouche JC2 4 10 3 1 0 16 7
3 Berkel-Rodenrijs JC1 6 10 3 1 2 20 16
4 Derby JC1 6 7 2 1 3 10 11
5 Rotterdam JC2 4 6 2 0 2 11 14
6 Rapid JC1 4 4 1 1 2 8 13
7 Alphen JC1 6 3 1 0 5 10 23
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby JC2 5 13 4 1 0 18 7
2 Tempo '34 JC1 5 12 4 0 1 22 12
3 Rapid JC3 5 10 3 1 1 22 9
4 Souburgh JC1 5 6 2 0 3 17 11
5 Pollux JC1 5 6 2 0 3 8 13
6 Forcial JC1 5 6 2 0 3 5 14
7 Rotterdam JC6 5 3 1 0 4 7 16
8 Dordrecht JC3 5 3 1 0 4 5 22
  3e klasse 
  Jongens C2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 JC1 6 13 4 1 1 24 13
2 Derby JC2 6 10 3 1 2 15 12
3 Feijenoord JC2 4 9 3 0 1 10 7
4 Victoria JC5 7 8 2 2 3 13 20
5 Souburgh JC1 5 5 1 2 2 11 11
6 Berkel-Rodenrijs JC3 6 5 1 2 3 12 18
7 Gouda JC2 4 2 0 2 2 4 8
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JD1 5 15 5 0 0 36 5
2 Cartouche JD2 5 10 3 1 1 17 18
3 Derby JD1 5 7 2 1 2 15 14
4 Roomburg JD1 5 4 1 1 3 11 16
5 Forescate JD1 5 4 1 1 3 6 20
6 Westland JD1 5 3 1 0 4 6 18
  Subtopklasse 
  Jongens D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft JD1 8 21 7 0 1 46 21
2 Dordrecht JD1 8 15 5 0 3 36 26
3 HGC JD1 8 12 4 0 4 30 26
4 hdm JD1 4 9 3 0 1 12 11
5 Bleiswijk JD1 6 3 1 0 5 17 25
6 Derby JD1 4 3 1 0 3 9 27
7 Forescate JD1 4 0 0 0 4 5 19
  Sub-topklasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wateringse veld JD1 4 10 3 1 0 16 3
2 Cartouche JD5 4 7 2 1 1 10 13
3 Forescate JD3 4 6 1 3 0 7 6
4 Derby JD2 4 4 1 1 2 11 7
5 Leiden JD4 4 0 0 0 4 7 22
  2e klasse 
  Jongens D2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel JD1 7 14 4 2 1 26 13
2 Rapid JD2 4 10 3 1 0 12 8
3 Derby JD2 4 9 3 0 1 20 7
4 Dordrecht JD2 4 7 2 1 1 11 10
5 Krimpen JD1 2 3 1 0 1 13 5
6 Barendrecht JD2 4 1 0 1 3 5 16
7 Schoonhoven JD1 7 1 0 1 6 11 39
  2e klasse 
  Jongens D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria JD4 4 9 3 0 1 23 9
2 Derby JD3 4 9 3 0 1 21 9
3 Waddinxveen JD1 4 9 3 0 1 19 12
4 Rotterdam JD4 4 3 1 0 3 10 20
5 HGC JD4 4 0 0 0 4 3 26
  3e klasse 
  Jongens D3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord JD1 4 9 3 0 1 21 6
2 Derby JD3 4 9 3 0 1 23 9
3 Hoeksche Waard JD1 4 9 3 0 1 13 13
4 Gouda JD2 6 9 3 0 3 20 25
5 Rotterdam JD4 4 6 2 0 2 15 13
6 Souburgh JD1 4 3 1 0 3 14 17
7 Pollux JD2 4 0 0 0 4 5 28
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO MA1 5 11 3 2 0 11 6
2 Rapid MA1 5 11 3 2 0 9 5
3 Pollux MA1 5 9 3 0 2 7 8
4 Schiedam MA1 5 7 2 1 2 8 7
5 Barendrecht MA1 5 7 2 1 2 7 9
6 Rijswijk MA1 5 6 1 3 1 12 12
7 Derby MA1 5 4 1 1 3 7 9
8 Noordwijk MA1 5 0 0 0 5 4 9
  Sub-topklasse 
  Meisjes A1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO MA1 8 19 6 1 1 32 13
2 Schiedam MA1 6 12 4 0 2 21 9
3 Leonidas MA2 8 10 3 1 4 20 22
4 Derby MA1 6 7 2 1 3 13 19
5 Dordrecht MA1 6 7 2 1 3 10 17
6 Barendrecht MA1 4 6 2 0 2 9 11
7 Pollux MA1 4 0 0 0 4 5 19
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MA2 5 15 5 0 0 25 1
2 Leonidas MA6 5 13 4 1 0 36 3
3 Victoria MA5 5 9 3 0 2 15 13
4 Rotterdam MA5 5 9 3 0 2 8 7
5 Rapid MA3 5 6 2 0 3 6 13
6 Dordrecht MA3 5 4 1 1 3 6 10
7 Zoetermeer MA5 5 3 1 0 4 9 25
8 Tempo '34 MA2 5 0 0 0 5 3 36
  3e klasse 
  Meisjes A2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MA2 6 16 5 1 0 36 5
2 Victoria MA5 6 12 4 0 2 14 10
3 Leonidas MA6 4 9 3 0 1 12 4
4 Dordrecht MA3 4 7 2 1 1 12 4
5 Rapid MA3 6 5 1 2 3 11 15
6 IJssel MA3 6 3 1 0 5 6 32
7 Tempo '34 MA2 4 0 0 0 4 1 22
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MA6 5 12 4 0 1 26 8
2 Derby MA3 5 11 3 2 0 12 5
3 Victoria MA3 5 7 2 1 2 11 15
4 Leonidas MA5 5 6 2 0 3 17 9
5 Forcial MA4 5 5 1 2 2 13 14
6 Feijenoord MA1 4 4 1 1 2 9 18
7 Dordrecht MA4 5 4 1 1 3 6 15
8 Hoeksche Waard MA3 4 4 1 1 2 3 13
  4e klasse 
  Meisjes A3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MA5 8 21 7 0 1 28 9
2 Derby MA3 8 19 6 1 1 24 14
3 HDS MA5 6 6 2 0 4 10 19
4 Victoria MA3 4 3 1 0 3 8 12
5 Schiedam MA4 4 2 0 2 2 4 10
6 Dordrecht MA4 6 1 0 1 5 11 21
  4e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MA4 5 15 5 0 0 37 9
2 Voorhout MA3 5 9 3 0 2 13 12
3 Alkemade MA2 5 8 2 2 1 18 12
4 HUDITO MA3 5 8 2 2 1 13 8
5 Alecto MA5 5 7 2 1 2 12 11
6 Rotterdam MA7 5 7 2 1 2 8 12
7 Roomburg MA4 5 3 1 0 4 12 33
8 Leiden MA7 5 0 0 0 5 8 24
  4e klasse 
  Meisjes A4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MA7 6 15 5 0 1 24 11
2 HSD MA1 6 15 5 0 1 17 8
3 Pollux MA3 6 10 3 1 2 21 19
4 Feijenoord MA1 6 7 2 1 3 15 15
5 Derby MA4 3 6 2 0 1 10 7
6 Forcial MA4 5 3 1 0 4 12 13
7 Hoeksche Waard MA3 6 0 0 0 6 10 36
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rijswijk MB1 5 13 4 1 0 23 7
2 Gouda MB1 5 12 4 0 1 12 6
3 Derby MB1 5 10 3 1 1 14 10
4 Leonidas MB2 5 7 2 1 2 12 7
5 hdm MB2 5 7 2 1 2 6 7
6 Klein Zwitserland MB2 5 6 2 0 3 9 11
7 Victoria MB2 5 3 1 0 4 10 20
8 HGC MB2 5 0 0 0 5 2 20
  1e klasse 
  Meisjes B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MB1 8 19 6 1 1 23 7
2 Ommoord MB1 8 16 5 1 2 21 12
3 IJssel MB1 9 10 3 1 5 19 23
4 Pollux MB1 6 9 3 0 3 11 13
5 HUDITO MB12 6 7 2 1 3 10 18
6 Berkel-Rodenrijs MB2 6 6 1 3 2 5 11
7 Spijkenisse MB1 7 4 1 1 5 13 18
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MB2 5 12 4 0 1 22 5
2 Ommoord MB2 5 12 4 0 1 14 8
3 Barendrecht MB3 5 10 3 1 1 10 5
4 Tempo '34 MB2 4 7 2 1 1 6 4
5 Hoeksche Waard MB3 4 6 2 0 2 8 6
6 Voorne MB2 5 3 1 0 4 5 8
7 Krimpen MB1 5 3 1 0 4 5 17
8 Rapid MB3 5 3 1 0 4 7 24
  2e klasse 
  Meisjes B2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS MB12 4 12 4 0 0 14 2
2 Derby MB2 6 11 3 2 1 17 11
3 Ring Pass Delft MB4 6 8 2 2 2 10 6
4 Capelle MB12 4 7 2 1 1 11 6
5 Hoeksche Waard MB3 6 6 2 0 4 10 19
6 Zoetermeer MB4 4 5 1 2 1 11 6
7 Krimpen MB1 6 1 0 1 5 7 30
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MB6 4 12 4 0 0 16 4
2 Schoonhoven MB2 5 10 3 1 1 21 9
3 Rapid MB2 4 10 3 1 0 9 4
4 Victoria MB4 4 6 2 0 2 12 8
5 Alphen MB7 4 3 1 0 3 5 13
6 Gouda MB3 4 3 1 0 3 8 17
7 Derby MB3 5 0 0 0 5 5 21
  3e klasse 
  Meisjes B3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB4 10 22 7 1 2 37 22
2 Rapid MB2 5 15 5 0 0 12 1
3 Rotterdam MB6 7 15 5 0 2 24 14
4 Bleiswijk MB2 8 9 3 0 5 15 27
5 Schoonhoven MB1 8 5 1 2 5 17 26
6 Derby MB3 8 5 1 2 5 12 22
7 Victoria MB3 6 4 1 1 4 17 22
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spijkenisse MB4 4 12 4 0 0 7 3
2 Derby MB4 4 9 3 0 1 10 3
3 Barendrecht MB5 4 7 2 1 1 12 6
4 Dordrecht MB6 4 4 1 1 2 8 9
5 Leonidas MB6 5 4 1 1 3 10 14
6 Pollux MB3 5 4 1 1 3 9 15
7 Hoeksche Waard MB5 4 2 0 2 2 9 15
  4e klasse 
  Meisjes B4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MB5 8 19 6 1 1 27 16
2 Leonidas MB6 8 13 4 1 3 21 16
3 Spijkenisse MB4 6 11 3 2 1 13 12
4 IJssel MB3 8 6 1 3 4 15 20
5 Capelle MB3 8 6 1 3 4 16 29
6 Derby MB4 4 5 1 2 1 14 8
7 Tempo '34 MB3 6 5 1 2 3 13 18
  4e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MB5 5 13 4 1 0 14 4
2 Rotterdam MB10 5 12 4 0 1 19 7
3 Voorne MB4 5 9 3 0 2 14 13
4 Victoria MB6 5 9 2 3 0 7 4
5 Leonidas MB7 5 4 1 1 3 9 12
6 Barendrecht MB6 5 4 1 1 3 4 9
7 Dordrecht MB5 5 3 1 0 4 7 15
8 Schiedam MB5 5 3 1 0 4 6 16
  4e klasse 
  Meisjes B5 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB5 8 19 6 1 1 22 10
2 IJssel MB4 6 12 4 0 2 23 14
3 Dordrecht MB6 8 12 3 3 2 25 18
4 Rotterdam MB10 6 7 2 1 3 10 20
5 Victoria MB6 8 7 2 1 5 13 26
6 Derby MB5 6 5 1 2 3 14 16
7 Leonidas MB7 6 4 0 4 2 10 13
  4e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goeree Overflakkee MB1 5 15 5 0 0 28 9
2 Ring Pass Delft MB7 5 12 4 0 1 25 11
3 HDS MB5 4 6 2 0 2 15 7
4 Alphen MB8 4 6 2 0 2 13 12
5 HUDITO MB4 5 3 1 0 4 10 22
6 Leonidas MB8 5 3 1 0 4 9 24
7 Derby MB6 4 3 1 0 3 8 23
  5e klasse 
  Meisjes B6 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voorne MB4 6 15 5 0 1 26 9
2 Victoria MB5 6 12 4 0 2 14 16
3 Derby MB6 6 8 2 2 2 14 18
4 Goeree Overflakkee MB1 5 7 2 1 2 18 15
5 Leonidas MB8 4 7 2 1 1 12 11
6 Dordrecht MB5 5 4 1 1 3 7 14
7 Barendrecht Mb6 6 1 0 1 5 8 16
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden MC1 5 15 5 0 0 16 8
2 Ypenburg MC1 5 12 4 0 1 17 9
3 HUDITO MC1 6 10 3 1 2 22 18
4 Ring Pass Delft MC1 5 9 3 0 2 15 11
5 Derby MC1 5 7 2 1 2 15 11
6 Dordrecht MC1 5 6 2 0 3 7 8
7 HGC MC1 5 3 1 0 4 10 16
8 Westland MC1 6 0 0 0 6 8 29
  Sub-topklasse 
  Meisjes C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden MC1 8 22 7 1 0 39 10
2 Ypenburg MC1 8 19 6 1 1 28 14
3 Ring Pass Delft MC1 8 13 4 1 3 34 17
4 HGC MC1 6 9 3 0 3 19 13
5 Derby MC1 6 4 1 1 4 8 26
6 Westland MC1 6 3 1 0 5 14 31
7 Forescate MC1 6 0 0 0 6 7 38
  Sub-topklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MC3 5 13 4 1 0 11 3
2 Voorne MC1 5 10 3 1 1 11 5
3 Derby MC2 5 10 3 1 1 7 4
4 Rapid MC2 5 8 2 2 1 7 3
5 Dordrecht MC2 5 8 2 2 1 9 6
6 Tempo '34 MC2 5 5 1 2 2 9 8
7 Schiedam MC2 5 1 0 1 4 2 13
8 Westland MC3 5 0 0 0 5 1 15
  2e klasse 
  Meisjes C2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MC2 4 12 4 0 0 14 2
2 Derby MC2 4 9 3 0 1 8 6
3 Tempo '34 MC2 4 6 2 0 2 10 6
4 Barendrecht MC4 2 6 2 0 0 4 2
5 IJssel MC2 4 3 1 0 3 11 14
6 Victoria MC8 2 0 0 0 2 2 5
7 Gouda MC2 4 0 0 0 4 5 19
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MC3 5 12 4 0 1 18 8
2 Victoria MC4 5 10 3 1 1 17 8
3 Hoeksche Waard MC3 5 10 3 1 1 15 8
4 Ommoord MC5 5 7 2 1 2 17 14
5 Spijkenisse MC4 5 6 2 0 3 12 14
6 Voorne MC3 5 6 2 0 3 7 9
7 Evergreen MC2 5 4 1 1 3 7 17
8 Schiedam MC5 5 3 1 0 4 4 19
  3e klasse 
  Meisjes C3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schoonhoven MC1 6 14 4 2 0 28 13
2 HSD MC1 4 8 2 2 0 16 9
3 Derby MC3 4 7 2 1 1 12 9
4 Spijkenisse MC4 6 7 2 1 3 17 19
5 Hoeksche Waard MC3 4 6 2 0 2 6 11
6 Ommoord MC5 6 6 2 0 4 14 23
7 Voorne MC3 6 3 1 0 5 14 23
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MC4 5 15 5 0 0 27 7
2 Gouda MC4 5 12 4 0 1 17 5
3 IJssel MC4 5 8 2 2 1 15 9
4 Dordrecht MC6 5 7 2 1 2 16 12
5 Derby MC4 5 7 2 1 2 10 8
6 Goeree Overflakkee MC1 5 6 2 0 3 17 16
7 HCRB MC4 5 3 1 0 4 10 24
8 Victoria MC7 5 0 0 0 5 5 36
  4e klasse 
  Meisjes C4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MC4 8 22 7 1 0 25 6
2 Dordrecht MC6 6 13 4 1 1 24 12
3 HSD MC2 8 9 2 3 3 16 14
4 Derby MC4 6 7 2 1 3 13 13
5 Souburgh MC2 8 6 2 0 6 14 30
6 Tempo '34 MC4 6 6 1 3 2 10 16
7 Goeree Overflakkee MC1 6 4 1 1 4 16 27
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MC7 5 13 4 1 0 16 4
2 Derby MC5 5 9 3 0 2 17 9
3 Barendrecht MC8 5 8 2 2 1 13 8
4 Rapid MC6 5 8 2 2 1 15 11
5 Souburgh MC4 5 8 2 2 1 8 11
6 Hoeksche Waard MC5 5 6 2 0 3 10 15
7 Dordrecht MC7 5 2 0 2 3 2 14
8 Tempo '34 MC5 5 1 0 1 4 4 13
  5e klasse 
  Meisjes C5 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forcial MC2 8 24 8 0 0 51 6
2 Capelle MC4 6 16 5 1 0 30 7
3 Derby MC5 8 9 3 0 5 25 23
4 Pollux MC5 6 6 2 0 4 16 20
5 Victoria MC9 6 6 2 0 4 6 33
6 Voorne MC4 8 5 1 2 5 10 28
7 Tempo '34 MC5 6 4 1 1 4 4 25
  5e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  Meisjes C6 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Craeyenhout MD1 5 15 5 0 0 14 3
2 Noordwijk MD1 5 10 3 1 1 11 11
3 Derby MD1 5 7 2 1 2 10 9
4 Ypenburg MD1 5 5 1 2 2 8 7
5 Ommoord MD1 5 4 1 1 3 6 13
6 Schiedam MD1 5 1 0 1 4 7 13
  Subtopklasse 
  Meisjes D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HGC MD1 4 12 4 0 0 26 3
2 Leiden MD1 6 10 3 1 2 9 11
3 Ypenburg MD1 4 9 3 0 1 18 7
4 Alecto MD1 6 9 3 0 3 18 20
5 Forescate MD1 6 9 3 0 3 18 21
6 Derby MD1 4 3 1 0 3 7 10
7 Rijswijk MD1 6 1 0 1 5 8 32
  Sub-topklasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 MD1 5 13 4 1 0 16 2
2 Rapid MD1 5 13 4 1 0 10 1
3 Spijkenisse MD3 5 6 2 0 3 7 10
4 Dordrecht MD2 5 5 1 2 2 5 6
5 Derby MD2 5 4 1 1 3 11 6
6 Pollux MD2 5 1 0 1 4 0 24
  2e klasse 
  Meisjes D2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MD2 6 18 6 0 0 22 8
2 Alphen MD3 4 9 3 0 1 17 10
3 IJssel MD2 6 9 3 0 3 17 13
4 Capelle MD1 4 7 2 1 1 8 6
5 Ommoord MD3 6 4 1 1 4 13 22
6 Leonidas MD4 4 3 1 0 3 10 14
7 HGC MD3 6 3 1 0 5 15 29
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MD3 5 13 4 1 0 21 3
2 Derby MD3 5 12 4 0 1 25 3
3 Klein Zwitserland MD5 5 7 2 1 2 8 6
4 hdm MD7 5 6 2 0 3 7 17
5 Leiden MD7 5 3 1 0 4 4 12
6 Rotterdam MD10 5 3 1 0 4 2 26
  3e klasse 
  Meisjes D3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MD3 9 20 6 2 1 28 12
2 Feijenoord MD1 6 12 4 0 2 23 16
3 Forcial MD1 8 12 4 0 4 20 22
4 Victoria MD9 8 12 4 0 4 22 26
5 Schiedam MD3 7 10 3 1 3 19 12
6 Barendrecht MD4 6 7 2 1 3 15 19
7 Pollux MD2 6 0 0 0 6 5 25
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg MD6 5 15 5 0 0 37 4
2 Rijswijk MD4 5 12 4 0 1 37 12
3 Derby MD4 5 7 2 1 2 9 20
4 Berkel-Rodenrijs MD6 5 6 2 0 3 19 13
5 Craeyenhout MD6 5 4 1 1 3 12 24
6 Pijnacker MD5 5 0 0 0 5 0 41
  4e klasse 
  Meisjes D4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk MD3 4 10 3 1 0 14 4
2 IJssel MD4 4 9 3 0 1 11 7
3 Gouda MD2 2 6 2 0 0 9 3
4 HUDITO MD4 4 6 2 0 2 9 9
5 Berkel-Rodenrijs MD6 4 4 1 1 2 10 12
6 Forescate MD7 2 0 0 0 2 0 7
7 Derby MD4 4 0 0 0 4 2 13
  4e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MD5 5 13 4 1 0 23 5
2 Spijkenisse MD5 5 12 4 0 1 20 9
3 Cartouche MD7 5 9 3 0 2 19 10
4 Pijnacker MD6 5 6 2 0 3 9 11
5 Ommoord MD8 5 4 1 1 3 18 9
6 Dordrecht MD6 5 0 0 0 5 1 46
  4e klasse 
  Meisjes D5 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord MD2 4 12 4 0 0 36 4
2 Gouda MD3 4 10 3 1 0 19 9
3 Derby MD5 6 8 2 2 2 22 22
4 Barendrecht MD6 4 6 2 0 2 15 15
5 Hoeksche Waard MD4 6 6 1 3 2 15 20
6 Dordrecht MD5 6 6 1 3 2 16 25
7 Victoria MD8 6 1 0 1 5 8 36
  4e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kieviten MD4 5 13 4 1 0 26 6
2 Alphen MD5 5 10 3 1 1 24 7
3 Derby MD6 5 10 3 1 1 17 8
4 Noordwijk MD5 5 5 1 2 2 16 14
5 Catwijck MD6 5 4 1 1 3 9 15
6 HUDITO MD5 5 0 0 0 5 1 43
  4e klasse 
  Meisjes D6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MD6 5 15 5 0 0 18 0
2 Leonidas MD5 6 13 4 1 1 22 8
3 Tempo '34 MD4 8 13 4 1 3 22 11
4 Hoeksche Waard MD3 7 9 3 0 4 12 14
5 Barendrecht MD5 6 6 2 0 4 18 14
6 Spijkenisse MD4 6 6 2 0 4 15 17
7 Krimpen MD3 6 3 1 0 5 8 51
  4e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rijswijk D1 11 26 8 2 1 30 14
2 Dordrecht D1 11 23 7 2 2 27 17
3 Pollux D1 11 23 7 2 2 23 14
4 Roomburg D1 11 20 5 5 1 19 9
5 Gouda D1 11 19 6 1 4 16 11
6 Berkel-Rodenrijs D1 11 19 6 1 4 18 17
7 Forescate D1 11 13 4 1 6 18 20
8 Derby D1 11 13 3 4 4 18 20
9 Westland D1 11 12 3 3 5 10 14
10 Groen-Geel D1 11 10 3 1 7 10 27
11 IJssel D1 11 9 3 0 8 22 25
12 Dopie D1 11 0 0 0 11 7 30
  2e klasse 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO D4 11 33 11 0 0 68 4
2 IJssel D2 11 23 7 2 2 20 11
3 Victoria D5 11 21 6 3 2 43 17
4 Leiden D3 11 20 6 2 3 24 14
5 Zoetermeer D3 11 19 6 1 4 30 24
6 Ommoord D2 11 16 5 1 5 20 19
7 Gouda D2 11 16 4 4 3 20 23
8 Derby D2 11 14 4 2 5 18 29
9 Schiedam D3 11 11 2 5 4 16 27
10 Leonidas D10 11 6 1 3 7 13 36
11 Forescate D2 11 4 1 1 9 8 49
12 Leonidas D9 11 3 1 0 10 9 36
  Res. 2e klasse 
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam D5 8 16 5 1 2 15 8
2 Victoria D5 6 12 4 0 2 17 7
3 Schiedam D5 6 10 3 1 2 15 8
4 Barendrecht D2 6 10 3 1 2 12 12
5 Derby D2 4 7 2 1 1 10 5
6 Evergreen D3 4 4 1 1 2 10 16
7 Spijkenisse D2 8 1 0 1 7 8 31
  2e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen D2 11 29 9 2 0 51 7
2 Alecto D5 11 26 8 2 1 28 12
3 HGC D3 11 22 7 1 3 31 14
4 Ring Pass Delft D6 11 21 6 3 2 23 13
5 Groen-Geel D11 11 20 6 2 3 35 19
6 Schiedam D6 11 15 4 3 4 24 17
7 Ommoord D3 11 14 4 2 5 29 31
8 Groen-Geel D8 11 11 3 2 6 17 26
9 Nieuwkoop D2 11 11 3 2 6 12 26
10 Leiden D8 11 10 3 1 7 17 35
11 Leonidas D13 11 8 2 2 7 8 29
12 Derby D3 11 0 0 0 11 3 49
  Res. 3e klasse 
  Dames 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby D3 8 19 6 1 1 29 14
2 HGC D5 6 16 5 1 0 21 10
3 Pijnacker D4 6 10 3 1 2 11 7
4 Craeyenhout D5 6 9 3 0 3 14 15
5 Groen-Geel D12 8 7 2 1 5 16 27
6 Roomburg D10 6 5 1 2 3 13 21
7 Rotterdam D6 8 2 0 2 6 10 20
  4e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel D4 8 24 8 0 0 39 5
2 Leonidas D32 9 21 7 0 2 47 12
3 Derby D4 9 21 7 0 2 28 11
4 Leonidas D31 8 12 4 0 4 23 16
5 Groen-Geel D16 9 9 3 0 6 13 27
6 Groen-Geel D19 8 3 1 0 7 11 42
7 Feijenoord D2 9 0 0 0 9 6 54
  Res. 5e klasse 
  Dames 4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid D2 6 15 5 0 1 15 8
2 Spijkenisse D3 6 12 4 0 2 10 7
3 Feijenoord D1 4 7 2 1 1 8 7
4 Derby D4 6 6 2 0 4 7 9
5 Victoria D10 6 6 2 0 4 12 20
6 HSD D1 4 4 1 1 2 16 15
7 Leonidas D25 4 3 1 0 3 11 13
  4e klasse 
  Dames Veterinnen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard DA 11 28 9 1 1 35 17
2 Victoria DA 11 23 7 2 2 29 16
3 HCRB DA 11 22 7 1 3 36 21
4 Zoetermeer DA 11 22 6 4 1 30 14
5 Rotterdam DB 11 20 6 2 3 29 18
6 Derby DA 11 18 5 3 3 26 17
7 Berkel-Rodenrijs DA 11 17 5 2 4 25 20
8 Dordrecht DA 11 16 6 1 4 31 20
9 Rotterdam DC 11 10 3 1 7 13 28
10 Victoria DB 11 7 2 1 8 19 32
11 Woerden DA 11 1 0 1 10 9 43
12 Leonidas DA 11 1 0 1 10 8 44
  Veteranen 1e klasse 
  Dames Veterinnen A Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby DA 6 16 5 1 0 32 11
2 Cartouche DC 6 10 3 1 2 19 16
3 hdm DB 6 10 3 1 2 20 18
4 Victoria DA 4 9 3 0 1 20 12
5 hdm DC 6 4 1 1 4 15 25
6 Zoetermeer DA 4 3 1 0 3 4 18
7 Berkel-Rodenrijs DA 4 0 0 0 4 6 16
  1e klasse 
  Dames Veterinnen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk DA 10 28 9 1 0 41 7
2 Voorne DA 10 25 8 1 1 41 17
3 IJssel DA 10 24 8 0 2 34 12
4 Schiedam DB 10 13 4 1 5 16 23
5 Victoria DE 10 12 4 0 6 27 34
6 Victoria DD 10 11 3 2 5 12 21
7 Zoetermeer DB 9 8 2 2 5 9 17
8 Berkel-Rodenrijs DC 9 4 1 1 7 6 27
9 Derby DB 10 3 1 0 9 4 32
  Veteranen 3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DSHC H1 11 28 9 1 1 48 23
2 Barendrecht H1 11 25 8 1 2 38 17
3 Kromhouters H1 11 22 7 1 3 37 24
4 Goirle H1 11 19 6 1 4 30 25
5 Schiedam H1 11 18 5 3 3 31 29
6 Pijnacker H1 11 16 5 1 5 33 34
7 Derby H1 11 16 4 4 3 34 29
8 Voorne H1 11 13 4 1 6 31 37
9 Dordrecht H1 11 13 3 4 4 21 26
10 IJssel H1 11 8 2 2 7 23 36
11 DES H1 11 6 2 0 9 24 45
12 HDS H1 11 4 1 1 9 18 43
  2e klasse 
  Heren 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby H1 1 3 1 0 0 3 1
2 Gouda H1 1 0 0 0 1 1 3
  Silvercup - KO64 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby H2 11 28 9 1 1 34 16
2 Leiden H4 11 27 9 0 2 44 20
3 Alphen H3 11 25 8 1 2 48 21
4 Leonidas H7 11 25 8 1 2 42 16
5 Klein Zwitserland H3 11 19 6 1 4 30 23
6 Rotterdam H5 11 13 4 1 6 43 41
7 Leonidas H10 11 12 3 3 5 23 26
8 Victoria H5 11 10 3 1 7 27 34
9 DSHC H3 11 10 3 1 7 23 32
10 Leonidas H12 11 9 2 3 6 25 46
11 Ring Pass Delft H4 11 8 2 2 7 20 41
12 Scoop Delft H2 11 4 1 1 9 13 56
  Res. 2e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO H3 8 22 7 1 0 56 29
2 Zoetermeer H2 6 12 3 3 0 17 11
3 Derby H2 8 11 3 2 3 32 30
4 Cartouche H3 6 10 3 1 2 27 21
5 Alecto H2 8 6 2 0 6 22 42
6 Rotterdam H5 6 4 1 1 4 18 27
7 Leiden H2 6 3 1 0 5 17 29
  Overgangsklasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 H3 11 24 8 0 3 37 13
2 Voorne H2 11 24 8 0 3 44 23
3 Derby H3 11 23 7 2 2 34 20
4 Krimpen H2 11 23 7 2 2 38 26
5 Hoeksche Waard H2 11 19 6 1 4 28 17
6 Goeree Overflakkee H1 11 19 6 1 4 21 21
7 Leonidas H31 11 17 5 2 4 24 19
8 Groen-Geel H12 11 15 5 0 6 18 26
9 Leonidas H30 11 12 4 0 7 19 29
10 Dordrecht H3 11 8 2 2 7 13 28
11 Victoria H10 11 3 2 0 9 16 44
12 Barendrecht H5 11 2 0 2 9 11 37
  Res. 4e klasse 
  Heren 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto H5 4 9 3 0 1 26 9
2 IJssel HA 4 9 3 0 1 8 6
3 DSHC H3 4 8 2 2 0 25 14
4 Derby H3 6 7 2 1 3 17 33
5 Zoetermeer H5 6 5 1 2 3 16 15
6 Pijnacker H4 6 4 1 1 4 10 25
  3e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam HC 11 33 11 0 0 53 9
2 Berkel-Rodenrijs HA 11 30 10 0 1 48 13
3 hdm HB 11 27 9 0 2 49 8
4 Pijnacker HA 11 18 6 0 5 29 22
5 HGC HA 11 15 5 0 6 38 41
6 Rotterdam HB 11 14 4 2 5 19 28
7 Leonidas HB 11 13 4 1 6 22 29
8 Groen-Geel HA 11 12 3 3 5 32 47
9 Derby HA 11 10 4 1 6 20 34
10 Schiedam HB 11 8 2 2 7 17 44
11 Rijswijk HA 11 5 1 2 8 14 50
12 IJssel HA 11 4 1 1 9 18 34
  Veteranen 1e klasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk HA 11 29 9 2 0 42 18
2 Rotterdam HD 11 24 7 3 1 38 18
3 Barendrecht HA 11 24 7 3 1 31 22
4 Waddinxveen HB 11 16 4 4 3 39 25
5 Roomburg HC 11 16 4 4 3 21 19
6 Schoonhoven HA 11 15 4 3 4 24 33
7 Derby HB 11 12 3 3 5 17 22
8 Zoetermeer HA 11 11 3 2 6 17 21
9 Voorne HA 11 10 3 1 7 23 39
10 Schiedam HD 11 9 2 3 6 16 24
11 Ypenburg HB 11 8 2 2 7 11 24
12 Cartouche HF 11 8 2 2 7 16 30
  Veteranen 3e klasse 
  Heren Veteranen LA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord HLA 10 23 7 2 1 32 11
2 Barendrecht HLA 9 22 7 1 1 30 7
3 Tempo '34 HLA 10 17 5 2 3 20 15
4 Derby HLA 9 16 5 1 3 35 16
5 Schiedam HLB 10 15 4 3 3 25 12
6 Forcial HLA 10 13 3 4 3 26 21
7 Evergreen HLA 10 6 2 0 8 15 37
8 Victoria HLA 10 6 2 0 8 13 59
9 Hoeksche Waard HLA 10 6 1 3 6 15 33
  Veteranen 2e klasse 
Jongste Jeugd 
  Benjamin jongens 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Cool Kids 
  Benjamin meisjes1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Cool Kids 
  Benjamin meisjes2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Cool Kids 
  Jongens E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Jongens E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  Jongens E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  Jongens E2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  Jongens E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  Jongens E3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  Jongens E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  Jongens E4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  Jongens F1 zaal