Trainingsschema
Image-1.png Image-2.png Image.png
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C2 V1AB
17:30 - 19:00 Jongens C3 Floris Kort
Joey Kreuger
V3CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Marjolijn van Wijngaarden
Tivonna de Geus
V3AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Lotte Flikkema V1CD
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Eva Romeijn
Thomas Vonk
V2AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Britte Bezemer
Kim Trimpe
V2CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Bart Mulder V2CD
19:00 - 20:30 Jongens D3 V3CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Micha Frèrejean V1AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V2AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Florian Nijs
Isa Gerritsen
V3AB
20:30 - 22:00 Jongens A2 Bart Mulder V1AB
20:30 - 22:00 Meisjes A3 V1CD
20:30 - 22:00 Meisjes A4 V3AB
20:30 - 22:00 Meisjes B6 V3CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D2 V2CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Eva Dubbelman
Lars Bergijk
V1CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Julian Nenk V1AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Anisha Groot
Jens Mastenbroek
V2AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Britt Zuidema
Sophie Kraaijeveld
V3AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Melanie van Berghem
Rosalie van Wijngaarden
V3CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Michiel Boer
Niels Bakker
V1AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Douwe Slobbe V1CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Peter Butler
Wouter van der Laan
V3AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Jasper van Vooren
Jiri Vonk
V2AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 John Wessels V3CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Carel van Aggelen
Willemijn van Aggelen
V2CD
20:00 - 20:30 Dames 1 David Gestel V1CD
20:00 - 22:00 Dames 1 David Gestel V1AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Ronald Hugers V2AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Patrick van Rijn V1CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Florian Fröberg V2CD
20:30 - 22:00 Trimmers dinsdag V3AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Benjamin jongens Eva van der Reijden
Nikki Loermans
V3
16:15 - 17:30 Benjamin meisjes1 Anne-Fleur Hurkmans
Fenna Voll
V3
16:15 - 17:30 Benjamin meisjes2 V3
16:15 - 17:30 Funkey Jongens V9
16:15 - 17:30 Funkey Meisjes Juliette Talsma
Roos Eva van Rookhuizen
V9
16:15 - 17:30 Jongens E3 Camilla Stolk V2CD
16:15 - 17:30 Jongens E4 Joris Broekhuizen
Laurens Maagdenberg
V2CD
16:15 - 17:30 Jongens F1 Jens van Rookhuizen
Jip Wernke
V1B
16:15 - 17:30 Jongens F2 Hugo-gijs Hagenstein
Julian Brasse
V1B
16:15 - 17:30 Meisjes E5 Jonas van Zundert
Oliver Butler
V2AB
16:15 - 17:30 Meisjes E6 Roos Jongen
Maurice van Riet
V2AB
16:15 - 17:30 Meisjes E7 Martijn van Bale V2AB
16:15 - 17:30 Meisjes F1 Charlotte Van der Velden
Lotte Bezemer
V1A
16:15 - 17:30 Meisjes F2 Annaï van der Plank
Kirsten Maagdenberg- van Rooijen
Tim 't Hoen
V1D
16:15 - 17:30 Meisjes F3 Britt Tieman
Nikki Vlap
V1C
16:15 - 17:30 Traingsgroep F MIX Laura Leeflang V1A
17:30 - 19:00 Jongens E1 Laurens Maagdenberg
Stijn Luigies
V2AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Hilco van den Hurk
Amber Nenk
Maxime Siskens
V2CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V3 C-lijntraining
17:30 - 19:00 Meisjes C4 V3 C-lijntraining
17:30 - 19:00 Meisjes C5 V3 C-lijntraining
17:30 - 19:00 Meisjes E1 Eva Numan
Teddie Kranendonk
V1AB
17:30 - 19:00 Meisjes E2 Colin van Ockenburg
Ivo van Zutphen
V1CD
17:30 - 19:00 Trainingsgroep BCD Evi Wittekoek
Lotte Flikkema
V3 C-lijntraining
19:00 - 20:30 Jongens A2 V1CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 V2AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jasper Hagesteijn
Peter Butler
V1AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V3AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Suzanne Stok V3CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Boris van Dijk
Luuk van Zundert
V2CD
20:30 - 22:00 Dames 3 V1CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V2AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 V2CD
20:30 - 22:00 Heren 3 V1AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D2 V3AB
17:00 - 18:30 Jongens D3 V1CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Eva Dubbelman
Lars Bergijk
V2CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Julian Nenk V1AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Anisha Groot
Jens Mastenbroek
V3CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Britt Zuidema
Sophie Kraaijeveld
V2AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Michiel Boer
Niels Bakker
V2AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Douwe Slobbe V2CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Peter Butler
Wouter van der Laan
V1AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Jasper van Vooren
Jiri Vonk
V3AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 John Wessels V3CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Carel van Aggelen
Willemijn van Aggelen
V1CD
20:00 - 22:00 Dames 1 David Gestel V2AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Ronald Hugers V1AB
20:00 - 21:30 Meisjes B2 Micha Frèrejean V3CD
20:00 - 21:45 Trimmers donderdag V3AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Patrick van Rijn V2CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Florian Fröberg V1CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Trainingsgroep E Charlotte de Witte
Eva de Bruijn
Joëlle van Tienhoven
V1 E8 instuif Jongens en Meisjes
17:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V3 Keeperstraining
17:30 - 19:00 Jongens C2 V1AB
17:30 - 19:00 Jongens C3 Floris Kort
Joey Kreuger
V1CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 V2 D lijntraining MD4,MD5,MD6
17:30 - 19:00 Meisjes D5 V2 D lijntraining MD4,MD5,MD6
17:30 - 19:00 Meisjes D6 V2 D lijntraining MD4,MD5,MD6
17:30 - 19:00 Trainingsgroep BCD Hannah Hansum
Noa van der Heide
V2 D lijntraining MD4,MD5,MD6
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jasper Hagesteijn
Peter Butler
V1AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V3 A-lijntraining
19:00 - 20:30 Meisjes A4 V3 A-lijntraining
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V2 Lijntraining B Meisjes
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V2 Lijntraining B Meisjes
19:00 - 20:30 Meisjes B6 V2 Lijntraining B Meisjes
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Amber Nenk
Maxime Siskens
V1CD
19:00 - 20:30 Trainingsgroep BCD Boris van Dijk
Luuk van Zundert
V2 Lijntraining B Meisjes
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V2
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Ronald Hugers V1

Contact

Adres
Middellijn 3
3335 KC Zwijndrecht
078 - 6100208

Postadres
Postbus 347
3330 AH Zwijndrecht